Co se špinavou fasádou?

Pěkná fasáda je vizitkou každého domu. Když skví novotou, umocňuje celkový dojem, ale v momentě, kdy se na ní objeví první nečistoty, začne estetická stránka nemovitosti upadat. Jenomže postupem času se organické a atmosférické nečistoty usadí na každém zdivu a otázkou je, jak s nimi majitel nemovitosti naloží. Je to i váš případ a toužíte po tom, aby měl váš domov čistoskvoucí háv? V tom případě máte jedinou možnost – poohlédnout se po odbornících, kteří fasádu vyčistí a navrátí ji původní lesk.

Proč mytí fasády vyžaduje odborný přístup?

Možná vás napadlo, že si s nečistotami poradí „vapka“ nebo parní čistič. V praxi je však čištění tlakem nebo párou neefektivní a zabírá pouze při nízkém stupni znečištění. Nečistoty totiž prostupují do struktury fasády a lze je odstranit pouze speciálními přípravky.

Naštěstí se můžete obrátit na pracovníky ze společnosti AXIOM REAL, kteří disponují účinnými čističi, moderními přístroji a dlouholetými zkušenostmi. Ti vaši fasádu nejen vyčistí, ale také opatří protiplísňovým nátěrem.

Jak často čištění fasády provádět?

Ideální frekvence mezi jednotlivými procesy čištění je zhruba 5 až 8 let. Častější mytí fasád vyžadují domy se zateplenou fasádou. Nadměrné znečištění totiž může výrazně snížit životnost zateplovacího systému, což se ve finále velmi prodraží.

Proč právě AXIOM REAL?

Rozhodnete-li se pro spolupráci s AXIOM REAL, nebudete kupovat zajíce v pytli. Poté, co specifikujete rozsah požadovaných prací, k vám domů zavítá technik a na vzorku zdiva zdarma a nezávazně provede zkušební čištění. Budete-li s výsledkem spokojeni, seznámí vás s dalším technologickým postupem a vypracuje vám přesnou cenovou kalkulaci.

cisteni-fasady

Zmíněné nátěry proti plísním zajistí vašemu bydlení dlouholetou ochranu před plísněmi. AXIOM REAL používá špičkové nátěry fasád, které odolají vnějším vlivům a slunečnímu záření. Před aplikací je nezbytné důkladné čištění.

Spoustu dalších informací o mytí fasád a nátěrech najdete na www.cisteni-fasad-ars.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.