Pronájem pracovní plošiny na výškové práce

Pracovní a montážní plošiny jsou nepostradatelným pomocníkem při široké škále výškových prací. Bez ohledu na to, zda se jedná o montáže okapů, montáže satelitů či antén, dokáže pracovní plošina velmi efektivně ulehčit průběh těchto činností. Kromě montážních prací se vysokozdvižné plošiny využívají také pro čištění okapů, mytí oken, sváření ve výškách, kácení stromů, opravy elektroinstalace a další práce.

Pronájem plošin v Praze?

Pro obyvatele Prahy a širokého okolí Prahy máme velmi kvalitní typ na špičkovou firmu Pronájem plošin Praha, která zajišťuje pronájem plošin s pohonem všech kol. Pronájem plošin lze realizovat v Praze i okolí, zajistit lze také bezproblémový dovoz a odvoz plošin, speciálně tedy plošin, které jsou samohybné, ale bez certifikace na jízdu po silnicích. Možno je také využít pronájmu plošiny včetně řidiče a obsluhy. Případně není problém objednat elektrocentrálu, která při výškových pracích ušetří mnoho paliva, které by případně bylo propáleno při nastartované plošině.

Nabídka vysokozdvižných plošin

V široké nabídce je deset plošin, kde každá je charakteristická možností používání či dosahem ramena. Obecně lze využít plošin až do délky ramena 32metrů. Jedná se o profesionální plošiny, kde každá disponuje možností ovládání přímo z koše plošiny a klienti tak ušetří peníze za obsluhu koše, která by případně fungovala ze země.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.