Atraktivní bydlení na Praze 5: Které developerské projekty patří k těm nej?

Proč bydlet v Praze? Důvodů je hned několik. Česká metropole nabízí pestrou směsici kultury, pracovních příležitostí a v neposlední řadě i míst jako stvořených pro relaxaci. Klíčový je ale výběr konkrétní lokality. Neměla by být příliš daleko od centra města, ale zároveň nabízet dostatek soukromí. Neméně důležitá je i občanská vybavenost a dostatek zeleně. To vše najdete na Praze 5 a my vám prozradíme, které byty stojí za to!

Byty na Barrandově

Barrandov patří k nejatraktivnějším pražským lokalitám vůbec a vzniká zde spousta moderních developerských projektů. Byty na Barrandově však nejsou jen pro „majetnější“ vrstvu – z širokého spektra bytů si vybere opravdu každý.

Příkladem budiž bytový komplex Barrandov Hills, v rámci kterého jsou k mání bytové jednotky s dispozicemi až 4+kk (až 100 m2). Krásný výhled, vynikající dopravní dostupnost, velmi slušná občanská vybavenost a spousta relaxačních ploch – to jsou pádné důvody, proč byste o bydlení na Barrandově měli uvažovat i vy.

Byty na Smíchově

Barrandovem ale výčet atraktivních lokalit na Praze 5 rozhodně nekončí. Za zmínku stojí také Smíchov, který svou občanskou vybaveností a dostupností do centra uspokojí i ty nejnáročnější. Mezi nejlukrativnější byty Smíchov bezesporu patří bytové jednotky v Rezidenci Anděl. Tu tvoří dvě budovy s 15 a 28 byty.

V Rezidenci Anděl jsou k mání klasické byty i populární mezonetové byty s dispozicemi 5+kk. Pro obyvatele je připraven dostatek garážových míst a za zmínku stojí i nonstop recepce.

Byty Radotín a Západní město

Na závěr jsme si nechali lokalitu Západní město, které dominují byty Radotín a developerský projekt Britská čtvrť. Nabízí 144 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až 4+kk, přičemž největší byty mají 125 m2. Pokud si potrpíte na vysoký standard bydlení, spoustu zeleně a perfektní občanskou vybavenost, budete v Britské čtvrti spokojeni.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.