WiFi termostat: Regulujte teplotu tak, jak se na 21. století sluší a patří

Význam tepla většinou doceníme až v průběhu zimy, kdy dorazíme domů, nastavíme na termostatu požadovanou teplotu a vydržíme, než radiátory či jiná topná tělesa pořádně vyhřejí interiér. Co byste však řekli na to, kdybyste si mohli vyhřát domov ještě předtím, než překročíte práh? Představte si, že termostat nastavíte během cesty domů ve speciální aplikaci na svém smartphonu – nebylo by to fajn? Pokud jste si doposud mysleli, že něco podobného bude možné za několik dlouhých let, vítejte v realitě. Wifi termostat Heatmiser totiž můžete ovládat i na dálku!

Další krok k hi-tech domácnosti

Otevřete dveře nejnovějším technologiím a udělejte si život mnohem příjemnější. Začít byste mohli právě u Heatmiseru – tento bezdrátový termostat má vskutku slibnou budoucnost. Předběhněte své sousedy a ukažte jim, že vaše domácnost je „high-tech“! Jeho předností ale není jen možnost ovládání na dálku.

Na zdroji tepla nezáleží

Heatmiser neoStat je moderní nástupce klasických termostatů a umí regulovat takřka libovolný zdroj tepla. Máte-li doma elektrický/plynový kotel, tepelné čerpadlo, elektrické vytápění, automatický kotel na uhlí nebo peletkový kotel, můžete si ho bez obav pořídit.

bezdrátový termostat

Nastavení více zón? Žádný problém!

Systém je jako stvořený pro moderní domy s množstvím tepelných zóny. Zapojíte-li několik neoStatů, budete je moct regulovat nezávisle na sobě. Vyžadujete-li různou teplotu v jednotlivých místnostech, není co řešit. Mimo to lze nastavit až 4 časové režimy, na základě kterých se bude teplota průběžně měnit v předem stanoveném čase.

Funguje i bez internetu

Největším lákadlem je přesto zmíněné dálkové ovládání. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení (smartphony, tablety) s operačním systémem Android i iOS. A v momentě, kdy z nějakého důvodu nebude dostupné internetové připojení, můžete pokojový termostat ovládat pomocí integrované klávesnice. Po opětovném připojení se zařízení automaticky připojí ke cloudu. Zapojení termostatů Heatmiser je snadné a rychlé (princip „plug and play“).

Detailní technické parametry si můžete přečíst na www.ovladani-vytapeni.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.