Luxusní nábytek do kanceláře za zlomek ceny

Zařizujete pracovnu nebo kancelář? Nemáte-li neomezený rozpočet, budete nuceni učinit určité kompromisy. Zřejmě moc dobře tušíte, že při výběru kancelářského nábytku musíte hledět na precizní dílenské zpracování, odolnost, funkcionalitu a v neposlední řadě i na estetiku. V prostředí, kterému dominuje stylový nábytek, budete pracovat mnohem efektivněji a navíc uděláte dojem na klienty a obchodní partnery. Jenomže špičkový nábytek není zadarmo… Naštěstí existuje alternativa, která je výrazně levnější – co byste řekli na značkový nábytek z druhé ruky?

U Officeoutlet seženete prestižní kousky za hubičku

Přívlasky jako „bazarový“ či „z druhé ruky“ sice nezní příliš vábně a leckdo si pod nimi představí starý nábytek v žalostném stavu. V případě známého prodejce Officeoutlet s.r.o. je ovšem realita tak „trochu“ jiná. Mimo jiné u něj seženete také prestižní nábytek značky Vitra.

Seznamte se s nábytkem Vitra

Nábytek Vitra nedávno oslavil 65. výročí a nadšencům do interiérového designu ho netřeba představovat. Výrobky pochází z dílen předních světových designérů a snoubí vynikající řemeslné zpracování, neotřelý a nadčasový design a vůbec spoustu promyšlených detailů. Německá nábytkářská firma se zaměřuje na domácnosti, kanceláře i veřejné prostory.

Realizace interiéru na míru? Žádný problém

Vraťme se však ke společnosti Officeoutlet, která se zabývá prodejem použitého nábytku pro kanceláře, a to již od roku 2010. V rámci komplexního servisu můžete využít také návrh a realizaci interiéru – řešení od odborníků je vždy lepší než „vaření z vody“. Nemáte-li ucelenou představu o budoucí podobě vaší pracovny či kanceláře, nechte to na někom erudovaném a nebudete litovat.

Mimo kancelářského nábytku Vitra u Officeoutlet nakoupíte i nábytek jiných známých značek (např. Alfa, Bene, Hobis, Kinnarps, Steelcase nebo Techo). Na aktuální nabídku se můžete podívat hned na www.officeoutlet.cz, ale samozřejmě také osobně v showroomu v Jesenici u Prahy.

S Officeoutlet s.r.o. spolupracují také velké a úspěšné společnosti jako České Dráhy a.s., Film United s.r.o nebo Machine House. Chcete-li ušetřit až 90 % z původní pořizovací ceny nábytku, máte šanci!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.