Záchranná technická služba: Čas od času potřebuje pomoc zámečníka či sklenáře každý

Co bychom si počali bez sklenářů a zámečníků? Jsou situace, kdy jejich pomoc potřebujeme co nejrychleji, a právě v tomto ohledu jsou služby Záchranné technické služby (ZTS) pro Prahu a střední Čechy neocenitelné. Ne, že bychom vám to přáli, ale jeden nikdy neví, kdy se mu doma přihodí nečekaná havárie. Kontakt na vysoce kvalifikované techniky vám v takovém případě přijde vhod…

Zámečníci vám otevřou byt i auto

Spěcháte a zabouchli jste si dveře od bytu? Situace, se kterou se alespoň jednou za život musí vypořádat každý. Ještě předtím, než se do dveří pořádně „opřete“, pomyslete na následky. Zbytečně naděláte spoustu škody, kterou by zručný zámečník minimalizoval.

ZTS se zabývá otevíráním bytů, provozoven i trezorů. Zámečníci se o vás postarají kdykoliv to budete potřebovat – na místo dorazí bezprostředně po zavolání. Pomocnou ruku dostanete také v případě zabouchnutých dveří od automobilu, a to i tehdy, když nebudete mít po ruce doklady (bude zajištěna asistence PČR).

Zámečnictví samozřejmě nabízí také (nehavarijní) služby – montáž mříží, zabezpečení objektu, montáže pancéřových dveří, bezpečnostní nátěry, řezání plamenem, svařování a další.

Rozbité okno je pro sklenáře každodenní rutina

Vysklené okno či dveře také nepatří mezi příjemné záležitosti. Na druhou stranu stačí přivolat odbornou pomoc, která se s problémem okamžitě vypořádá. Sklenář ze ZTS disponuje mobilní dílnou a o zasklení se postará na místě.

Sklenáři ze ZTS provádí veškeré sklenářské práce – zasklívání oken a dveří, instalace bezpečnostních skel/dvojskel a další drobné i komplexní montáže.

Proč si pozvat domů pracovníky ze ZTS?

Lidé ze ZTS mají letité zkušenosti, používají efektivní postupy a je na ně maximální spolehnutí. Prochází psychologickými testy, mají čistý trestný rejstřík a jsou hlídáni systémem adresného vysílání techniků. Další informace o službách a kontaktní údaje najdete na www.zts.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.