Povánočním nákupům holduje každý pátý Čech. Ušetřit můžete i vy!

Vánoce jsou sice za námi, nicméně spousta z nás se na nákupy chystá až nyní. Důvod, kvůli kterému se celá řada lidí rozhodla s nakupováním dárků vyčkat, je prostý – v rámci povánočních výprodejů totiž lze výrazně ušetřit. GE Money Bank provedla průzkum, na základě kterého zjistila, že se na povánoční nákupy chystá každý pátý Čech. Máte-li zálusk na levné zboží i vy, na nic nečekejte a udělejte si radost. Prozradíme vám, jaké zboží je po Vánocích nejlevnější a jak ho můžete získat za ještě nižší cenu.

Velké slevy se týkají především oblečení a elektra

Co po Vánocích nejčastěji nakupujeme? Pokud váš šatník či botník zeje prázdnotou, máme pro vás dobrou zprávu. Oblečení a obuv jsou k mání za neodolatelné ceny. Podobně však můžete ušetřit také za levné elektro.

Dle statistik je největší zájem o audio techniku, ale také o 3D televize a notebooky. Výrazně ušetřit se však dá také na bílém zboží. Ve slevě jsou pračky, stolní myčky nádobí a spousta dalšího zboží.

Chcete ušetřit ještě více? Nakupujte s cashbackem

Jak by se vám líbilo, kdybyste zboží v povánočních slevách mohli zakoupit ještě výhodněji? V tom případě nakupujte přes cashback portály. Díky cashbacku dostanete určitou částku zpět. Zajímá vás, jak to funguje?

Stačí, když se zaregistrujete na některém z cashback portálů a vstoupíte přes něj do cílového e-shopu. Po té, co nakoupíte, dostanete zpět až několik procent z utracené částky. Ale proč by vám někdo dával peníze za nákup zpět? Cashback portály přivádí prodejcům zákazníky a ti je za to odměňují provizí za každý nákup. O tuto provizi se s vámi cashback portál rozdělí.

Mezi nejznámější cashback portály patří projekt Refundo.cz, který funguje také jako srovnávač zboží. Registrace je zdarma a získáte vstupní bonus 50 Kč. Nakupování je velmi snadné – vytvoříte si účet, vyberete si zboží nebo e-shop, provedete nákup a poté vám bude převedena určitá částka zpět na váš účet.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.