Zajistěte všem členům domácnosti zdravý pitný režim!

Na úvod pár informací, které byste neměli brát na lehkou váhu. Voda tvoří přibližně 2/3 hmotnosti lidského těla a organismus by bez ní nemohl fungovat. Pomáhá při detoxikaci, zabraňuje přehřívání a stará se o rozvoj všech důležitých živin napříč celým tělem. A to je teprve začátek. Podle odborníků při nedodržování pitého režimu hrozí únava, malátnost, migrény a v případě dlouhodobého strádání i vážné zdravotní komplikace. Uvědomělí lidé si proto stále častěji pořizují výdejníky vody.

Kolik litrů vody musíme za den vypít?

Nedostatek vody je pro lidské tělo mnohem horší než hladovění. Během jediného dne vyloužíme cca 2 – 3 litry vody (v závislosti na fyzické aktivitě, zdravotním stavu a dalších aspektech), takže si musíme dostatečný příjem tekutin hlídat. Zvýšenou pozornost si zaslouží děti, u kterých probíhá látková výměna mnohem rychleji.

vyrobnik-sody

Proč si pořídit výdejník vody?

Podstatné však není pouze množství tekutin, ale také kvalita vody. V tomto ohledu je bezkonkurenčním řešením výše zmíněný aquamat. Výdejníky vody se vyrábí ve dvou základních provedeních – s napojením na vodovodní řád nebo na barely vody.

Prodejem a pronájmem aquamatů se zabývá společnost WATERCOOLER SYSTEM a svým zákazníkům zajišťuje dodávku vysoce kvalitní vody z Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko. Pořídíte-li si do domácnosti výdejník vody, nebudete litovat. Vy i vaši nejbližší získáte přístup ke kvalitnímu zdroji vody a dodržování pitného režimu bude najednou mnohem jednodušší.

V nabídce nechybí ani populární výrobník sody, který umí vyrobit chutnou sodovku. Tedy vodu uměle nasycenou oxidem uhličitým, kterou poprvé vyrobil chemik a vzdělanec Joseph Priestley v roce 1767.

Další informace o výdejnících vody, barelové vodě a sodobarech najdete na www.w-system.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.