Díky zahradnímu altánu vám počasí pohodu na zahrádce nepokazí

Těšíte se na kouzelné chvilky na zahrádce? Pořídili jste si stylovou soupravu zahradního nábytku, vyleštili gril a nemůžete se dočkat, až pozvete své známí na první grilovačku? Ještě předtím, než akce vypukne, zajistěte, aby idylu nenarušilo nepředvídatelné počasí. Nebudeme si nic nalhávat – prudký liják, nepříjemný vítr či ostré sluneční paprsky mohou pobyt na čerstvém vzduchu totálně zhatit. Přitom stačí tak málo – přístřešek, pod kterým se účastníci akce ukryjí.

Perfektní přístřeší poskytne párty stan

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Ideální přístřešek pro každou příležitost je kvalitní párty stan. A proč ideální? Protože nabízí kombinaci všech požadovaných vlastností… Je stabilní, cenově dostupný, nenáročný na údržbu, montáž zabere pár minut bez použití nářadí… No a pokud propojíte několik párty stanů, získáte spoustu prostoru i pro větší akci, které se zúčastní několik desítek lidí. Na trhu jsou k mání menší i větší konstrukce. Stačí si vybrat tu správnou velikost a máte po starostech.

K hlavním přednostem zahradních párty stanů patří mobilita. Nechcete-li, aby byl v exteriéru trvale, prostě konstrukci po akci demontujete a uložíte v garáži či ve sklepě. Složený párty stan zabere minimum místě.

Kvalita je rozhodující, nakupujte u specializovaných prodejců

Co se týče zmíněné stability, v tomto ohledu se vyplácí investice do kvalitních přístřešků. Jsou sice o něco dražší než zboží v supermarketech, ale zato mnohem odolnější. Díly jsou precizně zpracované, dobře do sebe zapadají a montáž je díky tomu maximálně jednoduchý.

Dejte si pozor také na vlastnosti materiálu, ze kterého je vyrobena plachta. Doporučujeme zahradní altány z pevného a nepromokavého PVC. A rozhodně nejsou na škodu ani odnímatelné. V průběhu horkých letních dní je odejmete a zajistíte tak lepší cirkulaci vzduchu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.