Oprava kanalizace je díky moderní technice možná i bez výkopových prací

V minulosti byly opravy kanalizace náročné a neobešly se bez výkopových prací. Dnes profesionálové postupují jinak a díky sofistikovaným nástrojům pracují efektivně – často bez nutnosti fyzicky náročné a komplikované práce. Klíčové je průběžné sledování stavu kanalizace a včasný zásah, kterým lze předejít větším problémům. Pokud právě hledáte odborníky na svém místě, obraťte se na společnost IBOS a.s.

V úvodu zaznělo, že průběžně monitorování kanalizace slouží jako prevence větších škod. IBOS zásobuje servisní firmy nejmodernějšími technologiemi, které jsou vhodné pro různé druhy kanalizačních systémů. Například pro monitoring domácích kanalizací je jako stvořená nástrčná kamera REVI260, jindy je vhodné nasazení propracovanější CamBoss IV, jež může zvedat kamerovou hlavu a natáčet ji do různých úhlů. Kamera se využívá při měření spádů, praskliny a k mnoha dalším účelům. IBOS poskytuje v rámci komplexního servisu kvalifikované poradenství a zájemci o monitorovací techniku doporučí vhodné řešení.

Český výrobce se zároveň zabývá poskytováním služeb a nabízí bezvýkopové opravy kanalizace. Bleskový průběh je snižuje dobu odstávky na nezbytné minimum a v současné době platí za nejprogresivnější způsob opravy kanalizace.

Nedílnou součástí portfolia služeb je vysokotlaké čištění, které je společně s mechanickým čištěním nejpoužívanější metodou čištění stokových sítí od sedimentů a cizích těles. Princip spočívá v působení proudu vody prostřednictvím trysky na ucpávku. Klíčové je optimální nastavení výkonu tlakového čerpadla a správná volba trysky s ohledem na nános materiálu v potrubí.

Pokud vás zajímá nákup špičkové techniky pro monitoring a opravu kanalizačního systému, nebo jen chcete využít služby společnosti IBOS, pokračujte na www.ibos.cz, kde najdete potřebné informace a kontaktní údaje.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.