Jak vypadá kuchyně v souladu s nejnovějšími trendy?

O kuchyni se často hovoří jako o srdci domova a pravdou je, že již dávno naplatí za místnost, která svého času sloužila pouze k přípravě jídla. Využíváme ji i jako místo pro rodinné sešlosti a na jídelním stole probíhá home office či home schooling. A právě proto bychom měli dbát na to, aby kuchyně nebyla pouze funkčním a ergonomickým, ale zároveň příjemným místem. Jak toho docílit? Řešením může být rekonstrukce kuchyně v souladu s nejnovějšími trendy. Ty nejzajímavější vám představíme v následujících řádcích.

Mramor

Luxusní materiál pozvedne na vysokou úroveň i kuchyň v paneláku. Pokud toužíte po něčem opravdu exkluzivním, domluvte se s výrobcem na mramorových obkladech nebo kuchyňské desce. V módě je silně žilnatá struktura – okamžitě se do ní zamilujete.

Dřevěný dekor

Na okamžik vyšel z módy, nyní je po něm velká poptávka. Struktura dřeva vnáší do interiéru domáckou atmosféru. Sáhněte třeba po jemně popelavém odstínu, případně po něčem světlejším, než jsou dub a ořech. Jedině tak dostatečně vynikne krásná struktura.

Temné drama

Bílou kuchyni máme všichni rádi, ale co takhle úplný opak v podobě přehlížených tmavých tónů? Černá navozuje pocit luxusu a současně domáckou atmosféru. Rustikální prvky a masivní dřevo pak přidají na půvabu.

Nečekané barvičky

V kuchyni dáváme přednost konzervativnějšímu designovému pojetí a často podceňujeme význam barev. Tradiční tóny přitom můžeme snadno doplnit doplňky ve výraznějších odstínech – a ti odvážnější mohou zvolit prvky v křiklavých barvách. Sada pestrobarevných dóziček na sněhobílé poličce, kontrastní barová židlička jako nepřehlédnutelné solitér… – příležitostí, jak vytvořit wow efekt, je v prostředí kuchyně víc než dost.

Svěřte sen o perfektní kuchyni odborníkům

Rekonstrukce kuchyně by měla proběhnout v souladu s vašimi požadavky. Proto je ji vhodné svěřit profesionálům, kteří dostojí svým slibům. Zároveň mějte na paměti, že výroba kuchyňské linky na míru není řešením pro movitější klienty – dopřát by si ji měl každý, kdo nehodlá dělat kompromisy. Kuchyně na míru bývá o něco dražší než sériová výroba, ale nabízí násobně více muziky.

Hodil by se vám tip na konkrétní firmu? Dobrou volbou je výroba kuchyňských linek pod taktovkou studia Diamant. Fotogalerii realizovaných kuchyní najdete na www.koupelny-diamant.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.