Polystyrenové lišty a kazety: Aby stropy vypadaly ještě lépe

Na stropy se obvykle zapomíná, protože jim nikdo nevěnuje přílišnou pozornost. Přesto bychom neměli dopustit, aby zbytečně hyzdily celkový dojem z jinak perfektně upraveného interiéru. Nedostatky v podobě opadané omítky a dilatačních spár rozhodně nejsou vítané. Rušivě však může působit i strop, na kterém sice nejsou patrné nedokonalosti, ale zkrátka působí fádně. Co s tím? Řešení může být velmi snadné a podmínkou realizace není nadprůměrná zručnost. Stačí strop opatřit polystyrenovými kazetami a rázem bude vypadat mnohem lépe.

Jednoduchá instalace, kterou zvládne každý

Máte z úpravy stropu strach, protože si s nářadím příliš netykáte a veškeré úpravy raději svěřujete profesionálům? Polystyrenové kazety vám vrásky na čelo nepřidělají, jejich montáž je naprosto triviální. Upevňovací rošt či jiná konstrukce není vůbec zapotřebí, prostě kazety nalepíte na podklad a máte hotovo.

Jediný „problém“ může nastat v momentě, kdy zjistíte, že je zapotřebí některé kazety upravit, aby pokryly zbývající plochu stropu. Ale ani v této chvíli není důvod k panice, řezání polystyrenu je snadné – vystačíte si s olamovacím nožem. A pak už jen nalepit polystyrenové lišty podél všech stran stropu. Výsledek předčí jakékoliv očekávání.

Barevný strop bez pracné výmalby

Zalíbil se vám akcentní strop, ale při představě, že byste se museli chopit štětky nebo válečku, vám naskakuje husí kůže? Opět můžete zvolit cestu, která vám přinese ovoce, aniž byste se umazali. Polystyrenové kazety jsou k mání v širokém spektru odstínů a určitě mezi nimi najdete ten správný. A kdyby vás náhodou barevné provedení kazet omrzelo, není problém je přetřít.

Polystyrenové kazety a lišty za nejlepší ceny najdete na www.lotobox.eu. Jednotlivé prvky jsou navíc barveny i po stranách, takže nehrozí, že by celkový dojem pokazila nezabarvená plocha.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.