Zakázková zámečnická výroba dodá vašemu bydlení šmrnc: Kovové schodiště a zábradlí vypadají luxusně!

Když se v souvislosti se stavbou či rekonstrukcí bydlení zmíní sousloví „na míru“, šetřílkům naskočí husí kůže. Protože co nezavání sériovou výrobou, musí být zbytečně předražené. Ve skutečnosti tomu může být i jinak, což potvrzuje renomované českobudějovické zámečnictví Zdeňka Hajného. Toužíte-li po vkusném interiéru, který bude plně odpovídat vašemu vkusu a respektovat individuální požadavky daného prostoru, budou vám zámečnické služby po chuti. Nechte si vyrobit zábradlí, schodiště, nebo rovnou obojí tak, aby vám vždy připomínalo, že jste se rozhodli správně.

Zámečnictví v Českých Budějovicích působí na trhu dostatečně dlouho. Zkušení zámečníci realizují schodiště, zábradlí, interiérové doplňky i nábytek. Používají prvotřídní materiály, jako je špičková ocel AISI 304 (jedna z nejkvalitnějších) a pracují také se sklem a dřevem.

Schodiště jako pýcha každého interiéru

Schodiště patří k nejdůležitějším stavebním prvkům, a proto je nezbytné přistupovat k výběru svědomitě. Kovové schodiště je dobrou volbou hned z několika důvodů: oproti dřevu nevyžaduje pravidelnou údržbu, má mnohem delší životnost a hodí se do interiéru i venkovního prostředí. Odolá UV záření, střídání teplot, vlhkosti i prachu. Odlehčená konstrukce je dostatečně pevná a nášlapné plochy lze opatřit protiskluzovou úpravou.

Do kovového schodiště lze samozřejmě zakomponovat také dřevěné, plastové či kovové prvky a sladit tím konstrukci s původním okolím.

Bezpečné zábradlí, na které je radost pohledět

Bez zábradlí by schodiště nebylo kompletní – a už vůbec ne bezpečné. S kovovou konstrukcí si nejlépe rozumí zábradlí z nerezu. A českobudějovické zámečnictví vám jej uzpůsobí tak, výškou a hustotou výplně perfektně ladilo s ostatními interiérovými prvky.

Také nerezové zábradlí je možné zkombinovat s dalšími materiály. Výsledná podoba záleží na vás – nezapomeňte, že je řeč o řešení na míru.

Jak vypadají schodiště a zábradlí v praxi, si můžete prohlédnout ve fotogalerii realizovaných zakázek na zamecnictvi-hajny.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.