Jak rychle a výhodně prodat nebo koupit nemovitost na Praze 6? Nechte to na „makléřkách ze šestky“!

Pánové a ortodoxní přívrženci genderové rovnosti nechť prominou, ale tým profesionálních Makléřek ze šestky, který funguje v rámci renomované realitní kanceláře RE/MAX Nova, jednoznačně charakterizuje hláška We Can Do It! z ikonického plakátu od J. Howarda Millera z roku 1943. Následující řádky se však neponesou v duchu feminismu. Naopak, na ženské seskupení zkušených zprostředkovatelek se obrací i muži. Dámy všem klientům bez výjimky poskytují špičkový servis a pomáhají jim řešit důležité životní situace. Bez ohledu na to, zda máte v plánu pořízení nového bydlení nebo prodej nemovitosti, zůstaňte na příjmu. Prozradíme vám, v čem spočítá síla ženského kolektivu.

Makléřky ze šestky jsou starostlivé a empatické. Zkrátka a dobře právě takové, jací by měli lidé z oboru realit být. Co je však ještě o něco důležitější – nemovitosti Praha 6 mají v malíku. Lokalitu znají jako svoje boty (a vsadíme se, že jich mají v botníku víc než dost) a za dobu fungování kanceláře již realizovaly více než 1200 transakcí.

Průběh spolupráce v kostce aneb S čím vám makléřky pomohou?

Pokud vám jde o prodej bytu Praha 6, případně se v dané lokalitě snažíte prodat dům či jinou nemovitost, makléřky provedou analýzu trhu a stanoví reálnou tržní cenu. S ohledem na vaše specifické požadavky (rychlý prodej, prodej za co nejvyšší cenu…) navrhnou optimální způsob propagace a připraví veškeré podklady. Nedílnou součástí služeb jsou tvorba 2D/3D půdorysu, profesionální focení, homestaging a případně i moderní forma prezentace – videoprohlídka.

Zájemce o koupi nemovitosti Praha 6 si makléřky prověří, absolvují s nimi prohlídku a pomohou se zprostředkováním hypotéky. Samozřejmě s vámi budou po celou dobu procesu a postarají se i o právní servis a bezpečnou úschovu peněz.

A jistě oceníte i další služby: pomoc s převodem energií a služeb, vyřízení energetického štítku PENB, realizaci technické inspekce, vyřízení dotace Nová zelená úsporám a konečně i zprostředkování bezproblémového stěhování.

Resumé? Makléřky ze šestky a jejich realitní kancelář Praha 6 je jasnou volbou pro každého, kdo nechce nebezpečnými vodami pražského realitního trhu proplouvat sám. Přečtěte si o nich více na maklerkyzesestky.cz a udělejte si vlastní názor.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.