Pražské rezidence, do kterých stojí za to se přestěhovat

Přemýšlíte nad změnou bydliště, ale nespokojíte se s „obyčejným“ bydlením? Proč taky. Pokud máte k dispozici dostatek prostředků, není důvod být nenáročný. A abychom vás trochu inspirovali, rozhodli jsme se vám představit dva unikátní developerské projekty v Praze. Ať už si za svou novou adresu vyberete kterýkoliv z nich, rozhodně neprohloupíte…

Rezidence Oktagon

Rezidence Oktagon se nachází na adrese Branická na Praze 4. Trojtakt půdorysných rozměrů budovy vás upoutá na první pohled. A jakmile se rozhoupete k prohlídce některého z 12 bytů (1+kk až 3+kk), budete žasnout nad nápaditým uspořádáním, dostatkem vnějšího světla a maximálně využitém prostoru. Stylová budova má osobitou atmosféru a bydlet v ní je opravdu radost. Některé bytové jednotky mají obytnou plochu a 101 m2 a nabízí spoustu místa i pro početnější rodinu. Samozřejmostí jsou moderní koupelny, spousta kvalitních interiérových prvků a jistě vás potěší i přilehlá zahrada a garážová stání.

Za zmínku stojí i lokalita samotná. Perfektní občanská vybavenost, vynikající dostupnost do centra, ale také přítomnost nedalekých Branických skal jsou neprůstřelné argumenty, proč si vybrat právě tento činžovní dům.

oktagon

oktagon 2

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl se nachází na adrese Staropramenná na Praze 5 a i ona svým nápaditým exteriérem vyčnívá nad okolními budovami. Skládá se ze dvou budov a zájemci mají na výběr z 15 a 27 bytových jednotek (2+kk až 5+k mezonet). Všechny bytové jednotky se pyšní velmi dobrým prostorovým uspořádáním a kouzelným výhledem na okolí. Najdete v nich kvalitní interiérové prvky, které vám zpříjemní každodenní život.

Součástí rezidence Anděl jsou garážová stání a recepce, která funguje nepřetržitě. A protože jde o bydlení v samotném centru metropole, můžete se spolehnout na špičkovou občanskou vybavenost a dostatek zábavy. Nový Smíchov je žádaná lokalita a jakmile se zabydlíte, poznáte na vlastní kůži proč.

anděl

anděl 2

Pokud vás rezidence zaujaly, přečtěte si o nich další informace na www.online-reality.cz. Najdete zde i jiné reality v Praze, které mají co nabídnout!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.