Potřebujete dodávku? Tak si ji půjčte!

Dodávku či užitkový vůz tu a tam potřebuje snad každá rodina. Převezeme v ní zahradní techniku, nábytek i dřevo na zatopení. Taková dodávka ovšem mnohdy plně nahradí i stěhovací firmu. Na rozdíl od ní vás však přestěhuje za hubičku.

Koupili jste si novou pračku, myčku či ledničku a nechcete čekat, až vám ji dopraví spediční firma? Ani nemusíte. Ze svého nového elektrospotřebiče, nebo kusu nábytku se můžete těšit krátce po jeho nákupu. Domů si ho zkrátka odvezete sami. V dodávce!

Dodávka pojme vše, co se do osobáku nevejde

Dodávka je zkrátka po všech směrech velmi praktickým vozidlem. V případě jejího častého využívání je na místě zvážit její koupi, ale pokud ji hodláte využívat jen občas, jednoduše si ji vypůjčte. Zajímá vás kde? Pak čtěte dál.

Půjčovna dodávek Brno vám vytrhne trn z paty

Obyvatelé Brna a okolí skvěle zásobenou půjčovnu dodávek najdou například na stránkách pujcenidodavkybrno.cz. Nebo přímo pod odkazem půjčovna dodávek Brno. V nabídce jsou dodávky dvou kategorií. V kategorii economy jsou k dispozici modely Fiat Ducato L2H1, L2H2 či Ford Tranzit SWB. V prémiové kategorii pak jsou vozy Fiat Ducato L3H2, Ford Tranzit Jumbo a Renault Master.

Dodávka i s řidičem? Ano, je to možné!

Vozový park půjčovny je relativně nový, a často je obměňován. V ekonomické kategorii nenarazíte na vůz starší sedmi let. Ještě mladší jsou vozy z kategorie premium, které jsou staré v průměru tři roky. Fotografie všech dodávek jsou každopádně k dispozici přímo na stránkách půjčovny. A pozor, v případě zájmu si dodávku můžete zapůjčit i s řidičem!

Dodávky za příznivé ceny

A ceny? Ty jsou více než slušné. Za dodávku z ekonomické kategorie za 4 hodiny zaplatíte 450 korun, zápůjčka na celý den (od 8 do 17 hodin) vás vyjde na osm stovek. Součástí pronájmu je samozřejmě havarijní pojištění. Kompletní ceník každopádně najdete pod odkazem dodávky Brno. Dodávku či užitkový vůz si na zde také jednoduše zarezervujete přes rezervační formulář.

Pronájem zajišťuje firma MOBILITY RENT, která má pobočky i v dalších městech.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.