Objevte bytové doplňky, které si na první pohled zamilujete

Mít v domě či bytě bytové doplňky je takřka nutností, pokud chcete mít útulný domov s kusem vašeho stylu, osobitosti a vkusu. Bytové doplňky dotváří náš domov k dokonalosti, a to nejen v obývacím pokoji nebo třeba v ložnici, ale také v dětském pokoji, v koupelně nebo třeba na chodbě. Na folie-tapety.cz si můžete vybrat z mnoha typů bytových doplňků, které jsou kvalitní, hezké a mnohdy potěší nejen vaše oči, ale i duši.

Jedinečné obrazy na skle

K bytovým doplňkům bezesporu patří obrazy na skle. Krása, jednoduchost a precizní zpracování skla v kombinaci s barvami, to je dokonalost sama. Obraz na skle se hodí nejen do obýváku, ale i do ložnice nebo třeba chodby.

Máte svou pracovnu, kde sedíte i více než 8 hodin denně? Oddech očím nabídne pohled na obraz na skle Abstrakt tmavě zelený 140 x 70 cm. Zelená uklidňuje a oči je potřeba při práci na PC několikrát za den „vypnout“ či trénovat střídáním pohledu do dálky – na cokoli v dáli za oknem, a pak hned na něco blízko, ideálně zelené v interiéru. Takový obraz je ideálním pomocníkem i dekorací zároveň.

Samolepící dekorace

Mají je rády velcí i malí kdekoli je uvidí. Mezi samolepící dekorace řadíme např. samolepící dekorace na notebook, zrcadla, okna, stěny, kachličky a další hladké plochy. Dokonce si můžete vybrat i samolepící dekorace v imitaci obkladů, které vypadají jako glazurová mozaika. Obrázky, abstrakce, mozaika, imitace obkladů a mnohé jiné. To najdete pod záložkou samolepicí dekorace na folie-tapety.cz.

Bytové doplňky zahrnují i bordury, podložky pod kancelářskou židli, hodiny na zeď, samolepící nehořlavé dekorace, samolepící PVC dekorace na kachličky, samolepící statické okenní dekorace, skleněné desky, prostírání a samolepící podlahové PVC – lemovky. Vyberte si a udělejte váš domov hezčím.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.