Fontány, kašny a vodotrysky: Dokonalá harmonie vody je pastvou pro oči

Vizitkou každého domu je zahrada, a proto ji věnujeme dostatek prostoru. Stejnou pozornost si ale zaslouží také veřejné a komerční prostory jako parky, zahrady v okolí hotelů a penzionů nebo administrativní centra. Cílem každého provozovatele by měla být harmonická atmosféra, kvůli které se klienti rádi vrátí a pokud možno – nebudou váhat s doporučením svým známým. Takže jak zvelebit exteriér, který je nedílnou částí vašich komerčních prostorů? Zaměřili jsme se na fontány, kašny a vodotrysky, které mají přímo magickou moc. Voda dané prostředí výrazně oživí a navodí naprosto unikátní atmosféru.

Proč byste měli přítomnost vodního živlu zvážit i vy?

Fontány, kašny a vodotrysky patří k populárním exteriérovým prvkům, na které je radost pohledět. Posezení na lavičce s výhledem na nezbedné proudy vody je vskutku velmi příjemné, tak proč ho svým zákazníkům nedopřát?

Přítomnost fontány, kašny či vodotrysku přitáhne veškerou pozornost a v každém pozorovateli vzbudí pozitivní emoce. Funguje to tak již od nepaměti – voda je živel, který symbolizuje život a když ji dokážeme zkrotit, zahraje originální symfonii plnou nádherných kompozic. Celkový dojem mohou umocnit trysky a světelné efekty. Výsledek bude dokonalý.

fontana

Obraťte se na profesionála, který vytváří ryzí umění

Buďme tedy trochu konkrétnější. Rozhodli jste se, že si vodní dílo pořídíte i vy? V tom případě se obraťte na někoho, kdo má s realizací bohaté zkušenosti a bude se vašemu exteriéru věnovat s plným nasazením. Zakomponování fontány, kašny nebo vodotrysku totiž vyžaduje individuální a kreativní přístup.

kasna

Toho se vám dostane od Jana Kuneše – odborníka, která má za sebou nespočet úspěšných realizací. Jeho díla můžete vidět v parcích, zahradách, soukromých rezidencích či administrativních a komerčních objektech. Vždy jde o nevídanou podívanou, ostatně posuďte sami – na www.fontany-jezirka.cz najdete bohatou fotogalerii, která vás utvrdí o správném rozhodnutí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.