Srovnání makléřů: Jedině tak najdete kvalifikovaného specialistu

Máte k dispozici nemovitost, kterou nevyužíváte a rozhodli jste se ji prodat nebo pronajímat? Jistě, není jediný důvod, proč ji nechávat ladem, nicméně pronájem či prodej není tak jednoduchý, jak jste si možná doposud mysleli. Bez určitých znalostí současného realitního trhu můžete snadno naletět nebo přinejmenším prodělat spoustu peněz. Můžete se však obrátit na zkušené makléře, kteří vás celým procesem povedou za ručičku a pomohou vám najít vhodného zájemce. Jenomže kdo se má v záplavě makléřů vyznat?

V posledních letech se s realitními makléři doslova roztrhl pytel, což do jisté míry poškodilo renomé specialistů, kteří se svou činností zabývají řadu let. Naštěstí žijeme v době informačních technologií a to by nebylo, kdyby vám výběr ideálního kandidáta neusnadnil internet. Vašim cílem by měl být profesionál s kvalitními referencemi, člověk, pro kterého je větší odměnou spokojený klient než tučná provize. Najdete ho na novém serveru www.srovnani-makleru.cz, který sdružuje realitní kanceláře a makléře na jednom místě. O co jde?

Proč zbytečně ztrácet čas a odmítat služby, o které nemáte zájem? Princip výše zmíněné služby je jednoduchý a dostatečně efektivní. Spočívá v následujících krocích:

  1. Anonymně oslovíte makléře a realitky. Do formuláře napíšete své specifické požadavky
  2. Zanedlouho se vám ozvou zájemci s nabídkou na míru. Provedete porovnání, v rámci kterého si vyhodnotíte informace v jednotlivých profilech. Realitní kanceláře reference vám výběr výrazně usnadní.
  3. Jakmile si vyberete, s kým chcete spolupracovat, povolíte předání kontaktních údajů.
  4. Po ukončení spolupráce udělíte makléři hodnocení. Zda bude dobré, nebo špatné, závisí na kvalitě jím odvedené práce.

Znáte snad rychlejší a transparentnější způsob, jak se dostat ke kvalifikovaným makléřům a kancelářím? Projekt Srovnání-Makléřů.cz je na českém internetu ojedinělý a ať už vás zajímají makléři nebo realitní kanceláře Praha, Brno či Ostrava, neodejdete s prázdnou!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.