Vaše garáž si zaslouží vrata, která ji budou slušet

Plánujete rekonstrukci garáže? V tom případě nesmíte opomenout ani nová garážová vrata. Pokud vaše stávající neodpovídají moderním standardům, vyměňte je za kvalitní model, který je praktičtější, odolnější a hezčí. Moderní garážová vrata snoubí množství výhod a navíc nejsou cenově nedostupná. V následujících řádcích vám představíme jejich základní vlastnosti, které vás stoprocentně přesvědčí!

Proč chtít moderní garážová vrata?

Nekomplikujte si život a pořiďte si garážová vrata, která budou ve všech ohledech praktičtější. Co byste řekli na pohodlné ovládání – stačí stisk jediného tlačítka a systém otevře nebo zavře bez nutnosti ruční manipulace. Tím ovšem výčet výhod teprve začíná, garážová vrata od renomovaných výrobců jako Lomax, Hörmann, Toors nebo Trido disponují perfektními izolačním vlastnostmi. Zabrání výraznému úniku tepla a zároveň poslouží jako protihluková bariéra. Jinými slovy – v garáži se budete cítit mnohem útulněji než doposud.

Za zmínku stojí také vysoká odolnost. Neriskujte, že se do vaší garáže dostane někdo nepovolaný a odcizí váš automobil nebo jiné cenný majetek. Již samotná přítomnost robustních vrat dokáže většinu potenciálních zlodějů odradit. Dostat se přes ně totiž není ani zdaleka tak snadné jako přes stará vrata.

Obraťte se na specialisty z Dragon West

Vzhledem k bohaté nabídce jednotlivých modelů není snadné vybrat optimální řešení. S tím vám však pomohou odborníci z rodinné firmy Dragon West s.r.o., kteří dodávají vrata a brány pro Plzeň a okolí. Zabývají se kompletním servisem, který spočívá v odborné montáži, proškolení ohledně používání a samozřejmě i záručními a pozáručními opravami.

Nechte si svá nová garážová vrata nakonfigurovat tak, aby stoprocentně odpovídala vašim požadavkům. Vyberte si mezi sekčními, celovyklápěcími, křídlovými nebo posuvně rolovacími modely známých značek – taková vrata vám budou dělat radost po mnoho let. Více na www.dragon-west.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.