Strojní omítání – moderní technika, která je rychlejší a kvalitnější než klasické ruční omítání

Výstavba nových rodinných domů i bytových jednotek každým rokem roste. A stupňují se také požadavky na rychlost výstavby. Vznikají nové technologie, díky kterým lze realizaci urychlit a jednu z nich vám dnes představíme. Jde o techniku strojního omítání, která je mnohem jednodušší a tedy i rychlejší než klasické ruční omítání. Pomocí strojního omítání lze provést kompletní omítnutí ploch domu během několika málo dní.

Co je to strojní omítka?

Strojní omítka dokáže rychle a naprosto precizně vyrovnat nerovnosti v podkladovém zdivu, čímž poskytne ochranu nosné konstrukci před vnějšími vlivy. Dělí se na na vnější a vnitřní omítky, které musí plnit tyto funkce:
vnější omítky – Ovlivňují estetický dojem a chrání stavbu před povětrnostními vlivy.
vnitřní omítky – Musí být hladké, jemné a hygienicky nezávadné. Podílí se na celkovém vzhledu interiéru a dodávají mu celistvost.

Strojní omítaní je rychlé, ale jak je to s kvalitou?

Možná vás napadlo, jestli se výrazná časová úspora nemůže negativně projevit na kvalitě. Obavy však nejsou na místě, moderní omítky se vyrábí z prvotřídních materiálů s optimálním poměrem jednotlivých složek. Samozřejmostí jsou i speciální směsi, díky kterým lze dosáhnout specifických vlastností. V případě předem připravené strojní omítky nehrozí výkyvy kvality jako u klasické omítky.

Strojní omítání nejen v Českých Budějovicích

Hledáte spolehlivou firmu, která má se strojním omítáním bohaté zkušenosti? Obraťte se na společnost F.O.K. s.r.o., která realizuje strojní omítky v Českých Budějovicích a okolí. V případě této firmy se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci za velmi příznivou cenu. Kromě vnitřního a vnějšího omítání nabízí také zateplování fasád a prodej stavebního materiálu. Další informace a reference spokojených klientů najdete na www.stavitelstvífok.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.