Levné bezpečnostní dveře z Číny nebo Polska? Jsou k ničemu. Ani je nemusíte zamykat…

Česko je rok od roku bezpečnější. Alespoň statisticky. Podle statistik z roku 2019 došlo k meziročnímu poklesu kriminality o 4,9 %. Dobrá zpráva je, že se snižovala pět let v řadě a ubylo především majetkových trestných činů. Obětí vloupání se každoročně stane každá 125. domácnost. Otázkou je, nakolik tabulky zkresluje fakt, že mnoho lidí vloupání ani neohlašuje. Ale ať už je to jakkoliv, zloděje jen těžko přesvědčíte, aby se vašemu bydlení vyhnul obloukem, protože statistika. Co ho spolehlivě zastaví, jsou kvalitní bezpečnostní dveře.

Pokud jste se po přečtení úvodu rozhodli, že si také „nějaké“ bezpečnostní dveře pořídíte, zadržte. Protože než vyhodit peníze za podezřele levný výrobek, raději se vždy před spaním pomodlete, aby si pachatel vybral sousedovic byt. Nepotřebujete ledajaké, ale špičkové vchodové dveře, které nezvaný host nepřekoná.

Berte to s mírnou nadsázkou, ale zůstaňte na pozoru. Spousta produktů, které jsou v daném sortimentu k mání, se jako bezpečnostní pouze jeví. Ve skutečnosti jde o dveře nevalné kvality, obvykle původem z Číny nebo Polska. Výjimkou nejsou falešné či „zapůjčené“ certifikáty. Takové dveře váš majetek ani soukromí neuchrání. Jak tedy správně vybrat, abyste mohli v klidu usínat?

Vyžadujte dveře s platným certifikátem pro ČR

Kvalitní bezpečnostní dveře do bytu poznáte poměrně snadno. Mají certifikaci od některé z nezávislých českých zkušeben, které při prověřování postupují v souladu s přísnými evropskými normami. Kontrola by se měla týkat i samotného výrobního procesu – jedině tak budete mít jistotu, že jste skutečně zakoupili certifikovaný produkt a nikoliv dveře, jež prodejce za certifikované pouze vydává.

Jistota nese jméno NEXT

Špičkové bezpečnostní dveře do domu či bytu najdete v nabídce tradičního českého výrobce NEXT. Všechny certifikované bezpečnostní dveře jsou testovány a patří k absolutní špičce. Více si o nich můžete přečíst na next.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.