Oslava na zahradě bez párty stanu? Ani omylem!

Jaro se blíží mílovými kroky a sotva se nadějeme, budete žhavit gril. První jarní párty se ponese ve velkém stylu a musí stát za to! Pokud se už nemůžete dočkat, až příchod teplých dní oslavíte společně se svými přáteli, musíme vás varovat. Nevěřte rozmarnému počasí a připravte se na „nejhorší“. Ať už jde o ostré sluneční paprsky, prudký vítr nebo déšť, ochrání vás praktický párty stan. Předpokládáme, že ho máte v pohotovosti a co nevidět ho zase postavíte. Anebo ne? V tom případě si ho co nejdříve pořiďte.

Počasí je nevyzpytatelné, ale na párty stan si nepřijde

Vzpomeňte si na minulý rok, kdy jste museli rychle sklidit vše ze stolu a přesunout se domů. Matka příroda je nekompromisní a leckdy i zlomyslná. Kdybyste však bývali měli zahradní párty stan, bylo by všechno jinak. Vraťme se však k tomu podstatnému. Podle čeho se řídit při výběru?

Vzhledem k pestré nabídce může být výběr vhodného párty stanu poměrně komplikovaný. Nechcete-li šlápnout vedle, ujasněte si, jakým způsobem ho budete využívat. Nejde jen o velikost (neměl by být příliš malý, ani velký), ale také mobilitu, kvalitu plachty, četnost užívání a v neposlední řadě také o estetický dojem.

party-stan

K mání jsou menší nůžkové zahradní stany, které jsou jako stvořené pro posezení s několika přáteli. V rámci větší oslavy však oceníte spíše klasický stan větších rozměrů. Důležité je také to, jestli od přístřešku čekáte pouze ochranu před ostrým sluncem, nebo také větrem a deštěm. Nevíte-li si stále rady, přečtěte si další tipy ohledně výběru párty stanu.

Tip na spokojený nákup

Anebo se poraďte s prodejcem, který vám na základě specifických požadavků doporučí vhodný model. A chcete-li ušetřit, vydejte se nakupovat do známého e-shopu www.t-zbozi.cz. Ve virtuálních regálech natrefíte na menší i větší párty stany a příslušné náhradní díly. Vyberte si takový, který vám skvěle poslouží a ještě lépe zapadne do koloritu vaší zahrady. Počasí si na vás se svými rozmary nepřijde!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.