Proč byste si měli pořídit venkovní lavičku? Protože vypadá dobře a příjemně se na ni relaxuje!

Sedět se dá na ledasčem a když na to přijde, tak i na dobře seříznutém pařezu. Nicméně předpokládáme, že vy toužíte po trochu komfortnějším a elegantnějším řešení. Tak proč ještě nemáte venkovní lavičku? Ceny jsou příjemné a to samé platí i o designu. Udělejte si s námi krátký výlet do internetového obchodu firmy Kovo-Art, která se zabývá výrobou širokého spektra exteriérových prvků. Dnes se zaměříme na lavičky, které by se mohly skvít i na vaší zahradě.

Kde začít? Snad výběrem materiálu. Ujasněte si, zda je vám sympatičtější beton, kov, nebo litina a pusťte se do volby konkrétního modelu. Nevíte si rady?

Betonové lavičky vypadají velmi robustně a přesně takové taky jsou. Kovo-Art je vyrábí z klasického hladkého i vymývaného betonu a to s opěrkou i bez ní. Beton je velmi odolný, což výrobce garantuje prodlouženou pětiletou zárukou. Mohla by vás ale odradit horší mobilita. Betonové lavičky skutečně nejsou určeny k časté manipulaci.

betonova-lavicka-comfort

Dalším adeptem je kov. Také v případě kovové lavičky dostanete na výběr mezi mnoha vzhledově odlišnými variantami a je jen na vás, zda se přikloníte ke klasice, kterou vídáte v parcích a na jiných veřejných místech, nebo se vydáte cestou neokoukaného designu, viz. model Flick. Kov je je odolný a v kombinaci s kvalitním masivním dřevem nepůsobí vůbec chladně.

kovova-lavicka-flick

A nabízí se ještě další možnost – litinové lavičky, které evokují poněkud rustikální dojem. Pokud vám z nějakého důvodu nepadl do oka beton či kov, zvolte litinu. Líbivé tvary, vysoká odolnost a v neposlední řadě lepší mobilita, to jsou důvody, proč si na zahradu nastěhovat některý z povedených litinových modelů.

lavicka-litinova-schonbrunn

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv typ, spolehněte se na prvotřídní zpracování, ergonomické standardy a kvalitní materiály. Prohlédnout si je můžete na www.levne-lavicky.cz. Napadá vás, proč sedět na pařezu, když si můžete pořídit stylové venkovní lavičce?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.