Pronájem kontejneru – služba, bez které se čas od času neobejdete ani vy

Máte v plánu rozsáhlejší rekonstrukci, v rámci které se nakupí spousta suti a dalšího odpadu? Případně si pohráváte s myšlenkou na vyklizení sklepa, půdy či jiných prostor? Ať tak, či onak, pravděpodobně se neobejdete bez kontejneru. Přeprava většího množství vlastním vozidlem je nereálná (pakliže nemáte náklaďák) a nezbude vám, než si nechat přistavit kontejner.

Co byste měli vědět před tím, než si objednáte kontejner?

Pronájem kontejneru je poměrně běžná záležitost a přistavení na soukromém pozemku nepředstavuje žádný problém. Stačí si ho objednat a je to. Potíže mohou nastav v případě přistavení na na ulici – nezbude vám, než si zajistit příslušné povolení a uhradit poplatek za užívání veřejného prostranství. Výše toho poplatku je individuální a závisí na rozhodnutí dané obce.

Kromě samotného kontejneru můžete využít také vyklízení a demolici

Buďme však trochu konkrétnější. Jak probíhá pronájem kontejneru v praxi? Zaměřili jsme se na kontejnerovou dopravu, kterou provozuje Ing. Antonín Cetkovský. Firma působí v Olomouckém kraji, především pak v okolí měst Prostějov, Vyškov a Konice.

Firma Ing. Cetkovského zajišťuje široké spektrum služeb, které souvisí s kontejnerovou dopravou. Kontejner vám přistaví na místo určení a to na dva dny zdarma. Poté se postará o odvoz a následnou likvidaci. Samozřejmě vám vystaví doklad o provedení likvidace. Firma disponuje mnoha typy kontejnerů – kontejnery na suť, velkoobjemové, uzamykatelné a valníkové kontejnery.

Nebudete-li moct realizovat vyklízení nebo demolici svépomocí, pracovníci Ing. Cetkovského to udělají za vás.

Potřebujete stavební materiály? Žádný problém…

Portfolio služeb je ovšem mnohem bohatší. Kontejnerovou dopravu Cetkovský využijete také v případě, kdy budete naopak potřebovat stavební materiál přivézt. A nejen to, kromě štěrku, písku, dřeva či betonu totiž přepravuje i jiná břemena – stavební mechanizaci, autovraky nebo paletové zboží.

Tak co vy na to? Objednáte si jen kontejner, anebo budete se založenýma rukama pozorovat, jak se odborníci starají i o vyklízení? Další informace o Kontejnerové dopravě Cetkovský najdete na www.kontejnery-cetkovsky.cz. Nezapomeňte, že firma operuje v Olomouckém kraji (Prostějov, Vyškov, Konice…).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.