S povlečením, přikrývkami a dekami z mikroplyše nebo mikroflanelu přežijete každou zimu

Jak jste na tom s ložním prádlem? Pokud se děsíte toho, až na dveře zaklepe opravdová zima a vaši domácnost opanuje nepříjemný chlad, buďte v klidu. Stačí, když se poohlédnete po vhodně zvoleném materiálu. Měl by to být osvědčený flanel? Nebo snad froté? Obojí vás jistě skvěle zahřeje, ale nabízí se ještě lepší varianta v podobě mikroflanelu a mikroplyše. Přečtěte si o jejich vlastnostech a udělejte si názor sami.

Co je to mikroplyš?

Povlečení mikroplyš v kombinaci s hřejivou přikrývkou je ideální zimní kombinace. Ale co to vlastně mikroplyš je? Tvoří ho velké množství velmi jemných a krátkých chloupků. Výsadou tohoto materiálu však není jen to, že je příjemný na dotek, ale také vynikající tepelné vlastnosti. Vždy vás spolehlivě zahřeje, a to i v případě, že spíte v chladnější místnosti – hřejivý je již první kontakt. Zkuste si představit, že spíte pod přikrývkou a dekou, ale obojí je velmi lehké a přizpůsobí se vašemu tělu. Právě takové je povlečení z mikroplyše.

Jaký je rozdíl mezi mikroplyšem a mikroflanelem?

Co je to mikroplyš, již víte. A jak je to s mikroflanelem? Možná jste nabyli dojmu, že nic příjemnějšího než mikroplyš neexistuje, ale prostěradla mikroflanel jsou ještě o něco jemnější a hřejivější. Důvodem je vyšší hustota vláken.

Jednou z výhod mikroplyše a mikroflanelu je to, že po vyprání rychle schnou a není nutné je žehlit. Navíc jsou k mání v různých designových provedeních, takže je hravě sladíte se stávajícím prostředím ložnice. Anebo si naopak vyberete jedinečné povlečení, díky kterému v místnosti zavládne úplně jiná atmosféra.

Prostěradla a povlečení mikroflanel najdete v nabídce známého prodejce rodinnebaleni.cz. Kvalitní zboží s vysokou gramáží a krásnými potisky udělá radost nejen vám, ale i vašim nejbližším. Taková deka mikroflanel patří k dárkům, které přijdou vhod opravdu každému.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.