Policové regály a jejich využití v běžné domácnosti

Regálové systémy patří mezi základní vybavení skladů, prodejen a archivů, ale velmi často nachází využití také v běžných domácnostech. Vsadíme se, že i vy máte doma spoustu věcí, pro které byste našli mnohem lepší místo pro efektivní uskladnění – přišel čas, abyste skříně a police vyměnili za kvalitní regály. A my vám v následujících řádcích prozradíme, kde všude (a jaké konkrétní typy) regály v domácnosti využijete.

Regály v garáži

Kde jinde začít, než ve vaší garáži či dílně? Policové regály jsou jako stvořené k tomu, abyste na nich uskladnili nářadí, příslušenství, náhradní díly a komponenty všeho druhu – všechny věci budete mít neustále na očích a po ruce.

Za zmínku stojí také speciální regály na pneumatiky. Máte-li ve svém vozovém parku více automobilů, přijde vám dané řešení vhod. Sadu pneumatik, pro kterou aktuálně nemáte využití, už nebudete muset pokládat „někde bokem“ nebo věšet na stěnu – regál je ve všech ohledech praktičtější.

Regály v technických místnostech

Garáž a dílnu máme za sebou, ale tím výčet místností, ve kterých by se vám hodil regálový systém, nekončí. Jak je na tom vaše komora, sklep a ostatní technické místnosti, které mimo jiné slouží i jako skladiště věcí všeho druhu? Regály jsou do těchto míst jako stvořené!

Regálové systémy seženete i levně

Kvalitní policové regály přitom nejsou drahé. Stačí, když se po nich poohlédnete přímo u výrobce, který vám nabídne špičkové řešení za velmi slušnou cenu. Příkladem budiž ryze česká firma e-regaly.cz, která vyrábí regály všeho druhu, ale také dílenský a kovový nábytek a manipulační techniku. Policové regály VARIMO získaly certifikaci Strojírenského zkušebního ústavu v Brně, což garantuje jejich vysokou kvalitu.

Rozhodnete-li se pro nákup regálového systému u českého výrobce e-regaly.cz, dostane se vám kompletního servisu od A do Z. Firma disponuje vlastním montážním týmem, který zajistí dopravu a montáž přímo na místě. Samozřejmostí je i odborné poradenství a záruční i pozáruční servis.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.