Jaké vybavení nesmí chybět na dobré zahradní akci?

Blíží se doba, kdy opět budete moci dělat venku na zahradě u domu oslavy a další akce pro své známé, rodinu, případně třeba kolegy z práce. Aby ale vše perfektně klaplo, nezapomeňte na vhodnou výbavu.

Základem je dobré jídlo z grilu

U žádné venkovní párty nesmí chybět kvalitní zahradní grily. Jsou ideální pro přípravu jídel, nemusíte díky nim neustále odbíhat dělat pochutiny do kuchyně uvnitř domu. Na grilu se dá vykouzlit spousta výtečných jídel – od masa v podobě ryb či kuřat až po zeleninu, jež na grilu chutná naprosto jinak nežli při klasické úpravě.

Zvolit lze plynový gril, variantu na dřevěné uhlí, případně i elektrický gril, pokud v dosahu máte zásuvku či prodlužovací kabel. Asi nejvíce chutná jídlo z grilu na dřevěné uhlí, které mu dodá jedinečné aroma.

Pojistěte se proti nešvarům počasí

Praktickou věcí pro domácí akce je prostorný zahradní párty stan. Zejména tehdy, není-li součástí pozemku altánek či jiný krytý prostor. Pomocí zahradního stanu můžete akci v klidu uspořádat v okamžiku, kdy venku nepanuje zrovna slunečné počasí. Hosté mají šanci se v něm schovat, stejně tak ale poslouží třeba k přípravě jídel, aniž by ji ohrozil vítr a déšť.

Všichni hosté ocení místo k odpočinku

Každý, kdo někdy na domácí akci byl, jistě přivítal možnost lehkého odpočinku. Zvláště tehdy, probíhala-li akce delší dobu, nebo byla trochu divočejší. Pokud svým hostům chcete tuto možnost také dopřát, je vhodné myslet na pohodlná zahradní lehátka. Využijete je i v době, kdy zrovna žádnou akci nepořádáte, skvěle se totiž hodí k venkovní bazénu, případně si v nich můžete jen tak lenošit, pakliže zrovna nebudete mít nic kloudného na práci.

Máte-li alespoň výše uvedené vybavení, můžete se směle pustit do pořádání zahradní párty. Zbývá už jen promyslet pohoštění pro přítomné, aby neodcházeli nespokojení. Čím více jídla a pití jim dopřejete, tím vaši akci spíše vychválí. Nutná je ale i zábava, aby se hosté nenudili. Na to nikdy nezapomeňte.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.