Neriskujte faux pas. Párty stan zajistí hladký průběh každé oslavy!

Při pohledu na datum pravděpodobně tušíte, co vás následující měsíce čeká. Předpokládáme, že každý volný víkend strávíte na zahradě, kde pozvete své nejlepší přátele. Bujaré veselí v okolí bazénku a grilu však může narušit vrtkavé počasí. Přeci jen nežijeme v tropickém pásu, kde je téměř každý den krásně. Musíte se připravit na to, že vás v nejlepším zaskočí průtrž mračen a spláchne ze stolu všechno jídlo. Stejně nepříjemné jsou také ostré sluneční paprsky, které se vás budou snažit celé odpoledne oslepovat. Jak z toho ven? Jednoduše – pořiďte si párty stan.

Párty stany jsou přístřešky, které se využívají na slavnostech, festivalech, ale i menších oslavách a grilovačkách. Vyrábí se v mnoha různých provedeních a ty největší pojmou obrovské množství lidí. Vy se při výběru ideálního stanu zaměřte na následující parametry:

rozměry – vy sami nejlépe víte, pro kolik lidí párty stan potřebujete. Seženete kompaktní přístřešky, které zaberou minimum prostoru, ale také monstrózní stany připomínající cirkusová šapitó. Větší konstrukce jsou logicky dražší, takže se je vyplatí pronajmout. Široký výběr nabízí například půjčovna party stanů PARTY-S-PRODUCTION.

typ konstrukce – můžete si vybrat mezi klasickou a nůžkovou konstrukcí, přičemž seženete kvalitní párty stany obou typů. Rozdíl tkví v ceně – nůžková konstrukce bývá dražší, ale zároveň se velmi rychle skládá. Klasické párty stany jsou levnější a při rozložení nezaberou tolik místa

materiál plachty – chcete-li, aby vám párty stan vydržel minimálně několik sezon, pořiďte si model s kvalitní plachtou. Materiál by měl být nepromokavý, případně ho můžete impregnovat a prodloužit tak jeho životnost.

Co dodat závěrem? Mít po ruce praktický přístřešek se vždy vyplatí. Ať už máte spadeno na nový, použitý, malý nebo velký, u PARTY-S-PRODUCTION stoprocentně seženete ideální typ. Specialista na pronájem a prodej party stanů vám ochotně poradí při výběru!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.