Kvalitní kancelářská židle nemusí stát majlant. Kde ji seženete levně?

Celodenní práce v kanceláři může být riziková. Možná máte jiný názor, ale dlouhodobé posedávání na nevhodně zvolené židli může vést k nepříjemným zdravotním komplikacím. Chcete-li se vyhnout bolestem hlavy a páteře, začněte dodržovat základy zdravého sezení. A především – pořiďte si ergonomické křesílko, které vám poskytne adekvátní komfort.

Vzhledem k široké nabídce kancelářských židlí a křesel není jednoduché vybrat ten správný model. Budete-li se však řídit následujícími tipy, rozhodně nešlápnete vedle. Prozradíme vám, na co si dát pozor!

Vyhněte se supermarketům a nakupujte u odborníků

Kancelářské židle patří mezi sortiment, který je lepší nakupovat u specializovaných prodejců. V obchoďáku, kde se židle povalují hned vedle regálu s rohlíky, vám pravděpodobně nikdo neporadí a nedoporučí vhodný model s ohledem na vaše preference a potřeby. Zároveň si vyberte prodejce, který má co nejširší nabídku.

Základní parametry kancelářských židlí

Jak tedy správně vybrat židli do kanceláře nebo pracovny, když jsou všechny modely tak podobné? Jednoduchá rada zní – vaše nová židle musí tu stávající ve všech ohledech porazit. Zaměřte se na to, co vám nejvíce vadí a sjednejte nápravu. Mohl by to být příliš měkký sedák, případně jeho nevhodný tvar, chybějící či krátké opěrky na rukou, nemožnost regulace výšky a podobně.

Když vám někdo nabídne židli zdarma, neváhejte

Potřebujete židlí více, ale nemůžete si dovolit investovat do několik kvalitních kusů? Nevadí, u některých prodejců narazíte na akce židle 1+1 zdarma. V současné době dostanete dvě židle za cenu jedné na www.primazidle.cz. Spolehlivý prodejce nabízí v akci různé modely napříč celým cenovým spektrem a dokonce i ty, které patří dlouhodobě k nejprodávanějším. Nakoupíte-li právě zde, budete mít novou kancelářskou židli doma do 24 hodin a navíc na ni dostanete prodlouženou pětiletou záruku. Tak ať se vám zdravě sedí!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.