Sháníte bazén? Obraťte se na Izoplast a.s.!

Přijdu domů z práce, uvařím si kávičku či si namíchám osvěžující drink, hodím na sebe plavky a šup do bazénu. Také by se vám toto líbilo, ale stále na vaší zahradně chybí to nejdůležitější – tedy krásný bazén? Pokud uvažujete o jeho nákupu, měla by vás zajímat nabídka společnosti Izoplast a.s., budete velmi mile překvapeni…

Proč je Izoplast a.s. dobrou volbou?

Společnost Izoplast a.s. působí na trhu již od roku 1994. Může tedy nabídnout profesionální práci, za kterou stojí mnohaleté zkušenosti. Pokud se obrátíte na ně, získáte jistotu, že u vás na zahradě bude stát bazén, který bude ve všech směrech naplňovat vaše požadavky.

3 typy i individuální řešení

Izoplast a.s. nabízí 3 typová řešení bazénů. Vyrábí plastové bazény zapuštěné do země. Mezi jejich hlavní výhody patří atraktivní vzhled a především to, že je možné rozměry bazénu přizpůsobit vašim představám. Standardně společnost vyrábí bazény kruhové, oválné, čtvercové a obdélníkové, ale dokáže vyrobit i atypické tvary. Bazény vyrábí z vysoce odolného polypropylenu, takže vydrží řadu let. Polypropylen je navíc i poměrně levný materiál, takže za váš nový bazén nemusíte utrácet více, než je nutné.

Druhým typem v nabídce jsou nadzemní bazény. I ty nabízejí velkou odolnost a stálost. Jejich největší výhodou je snadná instalace, takže se budete moci koupat třeba hned druhý den, co bazén dorazí k vám domů. Protože není nutné hloubit díru, jsou nadzemní bazény cenově ještě výhodnější.

Do třetice nabízí Izoplast a.s. foliové bazény. Jejich základem je pevná železobetonová konstrukce, která je pokryta folií. I tyto bazény se dají sestavit velmi rychle Bonusem pro vás je, že je možné vybírat hned z několika barev folie, takže se bazén může stát velmi zajímavým prvkem zahrady.

Pokud o bazénu uvažujete, začněte jednat co nejdříve, léto bude parné! Nabídka Izoplast a.s. je tu i pro vás!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.