Výškové práce pro Plzeň zajišťuje Petr Huňatý

Máte strach z výšek? Spoustu stavebních prací, oprav a souvisejících činností probíhá právě ve „vyšších sférách“ a pokud se na to necítíte, měli byste se obrátit na profesionály. To samé platí i o prořezání větví nebo kácení celých stromů. A kdo vám s tím může pomoct? Mezi odborníky, pro které jsou výškové práce na denním pořádku, patří Petr Huňatý z Plzně. Bydlíte-li v jejím okolí, neváhejte si pozvat právě tohoto specialistu.

Petr Huňatý provádí výškové práce v celém jejich rozsahu. Disponuje kvalitním vybavením a samozřejmě i letitými zkušenostmi, které jsou pro bezpečné provedení činností ve výškách velmi důležité. Buďme však konkrétní – zajímá vás, v rámci kterých výškových prací přijde odborník vhod?

S čím se můžete na firmu Petr Huňatý – výškové práce Plzeň obrátit?

Společnost Petra Huňatého spolupracuje se stavebními a montážními firmami a provádí zateplování mezipanelových spár pomocí silikonových fasádních desek, montáže samonivelačních odvětrávacích turbín (zn. Raul a Lomanco) a další montážní práce. Můžete se na ni obrátit také s požadavkem instalace ochrany proti holubům, provedení antikorozního nebo fasádního nátěru a samozřejmě zmíněného rizikového kácení stromů. Samozřejmostí jsou také opravy hydroizolačních pásů a kompletní klempířské práce.

Petr Huňatý přistupuje ke všem klientům individuálně a před provedením požadovaných výškových prací vždy s každým zkonzultuje všechny důležité aspekty. Vzhledem k velmi příjemným cenám nebudete mít důvod riskovat a provádět nebezpečné práce sami.

Kdy se je kácení stromů rizikové?

S menším stromkem si zřejmě poradíte sami, ale vzrostlejší strom, který roste v bezprostřední blízkosti objektu, není tak jednoduché skolit. Pokud hrozí, že při klasickém kácení poškodí majetek, nebo ohrozí přítomné osoby na zdraví, neobejdete se bez horolezecké techniky a výše zmíněných zkušeností. Rizikové kácení stromů není jednoduchá činnost a v některých případech budete dokonce potřebovat povolení od příslušného úřadu.

Další informace o výškových pracích v Plzni najdete na www.vyskoveprace.cz.

Rizikové kácení stromů Plzeň

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.