Antigraffiti nátěr – kladivo na vandaly

Patříte k nekonvenčním milovníkům moderního umění? V tom případě vám jistě nebude vadit, když se mladý umělec vyřádí na vaší fasádě a vytvoří na ní dílo, za které by se nestyděl ani Picasso. Anebo vás naopak vandal rozpálí doběla a postaráte se o to, aby jeho „masjtrštyk“ okamžitě zmizel? Ale teď vážně – graffity na fasádě představuje nepříjemný problém a pokud se vám ji podaří vrátit původní lesk, hrozí, že se nasperjované nápisy zanedlouho objeví znovu. Lze vůbec fasádu ošetřit tak, aby byla před útoky sprejerů chráněna?

Nebojujte s větrnými mlýny, antigraffiti nátěry fasády chrání trvale

Graffity na fasádě můžete přemalovat, nicméně vám nezbude, než aplikovat hned několik vrstev nátěru, aby neprosvítalo. Připravte se však na to, že právě to může být impuls k tomu, aby autor vytvořil dílo znovu. Bude to souboj nervů, který pravděpodobně skončí vaší rezignací a to by byla škoda, nebo ne? Řešení je velmi jednoduché – fasádu lze ochránit antigraffiti nátěrem.

Antigraffiti nátěr je nejefektivnější ochrana fasády před nasprejovanou barvou, lihovými fixy, ale také lepidlem, plakáty a jinými nečistotami, které na ni mohou ulpět. Nátěr je možné aplikovat až do výše tří metrů a odstranění graffiti je velmi snadné. Aplikací antifraffiti nátěrů se již mnoho let zabývá společnost AXIOM REAL s.r.o. a využívá pouze prověřené a velmi kvalitní substance, které fasádu chrání po mnoho let. Atraktivní je i doplňková služba, v rámci které zaměstnanci po dobu až tří let kdykoliv zdarma provedou odstranění graffiti.

Jak probíhá odstranění graffiti v praxi?

Na AXIOM REAL se můžete obrátit kdykoliv i v případě, že se rozhodnete pro jednorázové odstranění a nikoliv pro trvanlivou ochranu speciálním nátěrem. V rámci nonstop servisu odstraní graffiti do 12 hodin od doby vaší objednávky a pokud se pracovníkům nepodaří odstranit nápisy v celém rozsahu, nebude vás služba nic stát.

Graffiti se odstraňuje profesionálními systémy Torbo, které na znečištěné zdivo tryskají tzv. abrazivní částice. Tento moderní technologický postup se pro jeho šetrnost často využívá také k čištění fasád historických objektů nebo sanaci zdiva. Systémy Torbo jsou maximálně mobilní a není zapotřebí stavět pomocné konstrukce. Oproti mokrému pískování je prašnost o 95 % nižší a stejně tak i spotřeba vody a písku. Další informace najdete na www.ars.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.