Jak by mělo vypadat kancelářské křeslo, ze kterého se vám nebude chtít vstávat?

Středobodem každé kanceláře je pracovní stůl, za kterým spočívá křeslo. Zařízení, na kterém trávíte spoustu času a proto byste jeho výběr neměli podceňovat. Pokud jste v minulosti hleděli jen na cenu nebo designové provedení, patrně svého rozhodnutí litujete. Dlouhodobé posedávání na křesle, které není ergonomické, vám může přivodit vážné zdravotní následky. Trápí-li vás bolesti hlavy a páteře, na nic nečekejte a pošlete své stávající křeslo do (ne)zaslouženého důchodu. Nadešel čas, aby jeho místo zaujal nový model.

Buďte nároční, zasloužíte si to. Vaše budoucí kancelářské křeslo musí vynikat ve všech ohledech – mělo by vám poskytnout maximální komfort, vydržet velmi dlouho jako nové a povznést estetický dojem z kanceláře či pracovny.

Ale kde sehnat prvotřídní křeslo do kanceláře za dobrou cenu? Možná vás to překvapí, ale renomované výrobce najdete i v České republice. Mezi ty nejznámější patří společnost Alba CR, která se výrobou kancelářských židlí a křesel zabývá již od roku 1992. Již od samého počátku se soustředí na neustálé inovace a a spolupracuje pouze se vyhlášenými subdodavateli.

Alba CR vyrábí kancelářské židle a křesla v různých cenových relacích. V nabídce narazíte na bytelná, ale přesto velmi levná křesla, stejně jako na kancelářské židle vyšší třídy. I ty jsou samozřejmě, s ohledem na poměr ceny a kvality, k mání za atraktivní cenu. A co si pod onou „vyšší třídou“ představit? Funkce a vlastnosti kvalitního kancelářského křesla vám demonstrujeme na modelu Joo, který nás svým nevšedním designem zaujal na první pohled.

Kancelářské křeslo Joo působí velmi pohodlně a přesně takové taky je. O váš komfort se postará synchronní mechanika s posuvem sedáku (ten může být prodyšný nebo čalouněný), prodyšný stavitelný podhlavník 3D se sítí, polyuretanové područky 4D, bederní opěrka a výškově stavitelný opěrák. Zdá se vám výčet „vychytávek“ příliš obsáhlý? Jakmile se poprvé usadíte, nepůjde vám do hlavy, jak jste se bez nich mohli v minulosti obejít. A design? Kapitola sama pro sebe.

Kancelářské křeslo Joo

Aktuální nabídku židlí a křesel nejen do kanceláře najdete na www.albacr.eu a naživo si je můžete prohlédnout na některé z kamenných poboček v Praze, Brně a Ostravě.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.