Jak vybrat nábytek do koupelny?

Máte za sebou rekonstrukci koupelny a čeká vás poslední krok – nákup nového koupelnového nábytku? Nepodceňujte ho a přistupujte k němu zodpovědně. Koupelnový nábytek může umocnit celkovou atmosféru v koupelně a navíc vám poskytne spoustu prostoru pro vaše věci. Vzhledem k tomu, že v koupelně většinou není příliš mnoho místa nazbyt a doslova počítáme každý centimetr čtvereční, měly by být vaše nové skříně maximálně praktické. Nechcete-li šlápnout vedle, dejte na naše praktické tipy!

Vyžadujte kvalitu, funkčnost a originalitu

Rekonstrukce koupelny určí její podobu na velmi dlouho a koupelnová nábytek proto měl být nadčasový. Na druhou stranu se nebojte současných trendů a vyhýbejte se uniformitě. Co se týče barevného sladění, bílou rozhodně nic nezkazíte a jednoduše ji sladíte s téměř jakoukoliv barvou obkladů. Velmi atraktivní jsou také dekory, které imitují klasické i exotické dřeviny. Zda sáhnete po světlejším dubu, nebo tmavém wenge, je otázkou vašeho vkusu a estetického vnímání.

Vraťme se však k samotnému nábytku. Jak jsme již zmínili v úvodu, neměl by být jen krásný, ale také funkční a samozřejmě odolný. Mezi největší chyby, které můžete při výběru koupelnového nábytku udělat, je umístit do koupelny skříně, které nejsou určeny do jejích specifických podmínek. Koupelnový nábytek musí odolat častým teplotním výkyvům a neměla by ho poškodit případná sprška. Přesto by do něj v žádném případě nemělo zatékat a případnou vlhkost je třeba vždy okamžitě setřít suchým hadříkem. Hloubku a rozměry skříněk a skříní volte dle svých požadavků a dispozic koupelny.

Le Bon – luxusní koupelnový nábytek z Brna

A co když zatoužíte po něčem opravdu výjimečném? V tom případě se budete muset vydat do Brna, respektive na průzkum širokého sortimentu koupelnového nábytku v e-shopu brněnského výrobce Le Bon. Možná jste již o renomované značce slyšeli, ostatně není divu. Na trhu se pohybuje od roku 1996 a milovníci interiérového designu vědí, že patří k české špičce.

Skříňky do koupelny Le Bon snoubí všechny výše zmíněné vlastnosti a nabízí prudce elegantní vzhled a skvělé užitné vlastnosti. Díky přítomnosti několika vrstev polyuretanového laku na čelních plochách jsou koupelnové skříně odolné vůči vodě, otěru a mechanickému poškození. Hrany jsou chráněny kvalitní ABS hranou.

Le Bon vyrábí klasické stojací, ale také praktické závěsné skříňky do koupelny, které jsou vhodné do stísněnějších prostor. Chlubí se vzdušným a lehkým designem a lze je používat samostatně i s umyvadlem. Jejich další výhoda spočívá ve snadném úklidu prostoru pod skříňkou. Vzhledem k tomu, že nestojí na podlaze, můžete pod ní kdykoliv vytřít či vysát.

V e-shopu nechybí ani populární zrcadlové skříňky a samostatné osvětlení. A jestli je nábytek značky Le Bon drahý? S ohledem na přednosti je cena velmi příjemná…

Designový nábytek do koupelny

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *