Koupelnová zrcadla patří k „nutnostem“, bez kterých se neobejdeme

Většina z vás tento fakt možná ani nezaregistrovala, ale koupelnová zrcadla tvoří už několik desítek let naprostou součást vašeho běžného dne. Když se nad tím totiž člověk zamyslí, svůj den s nimi začínáte při přípravě do práce nebo do školy, a stejně tak s nimi svůj den končíte, když se chystáte k vytouženému spánku. I díky tomu je nutno jejich výběru věnovat dostatečnou pozornost.

Cesta ke správné volbě

Koupelnová zrcadla dnes mají širokou škálu barev a druhů, takže je výběr poněkud jednodušší než před pár lety. Než se však zvesela vrhnete do nákupu nového kousku do vašeho domu, jsou jisté faktory, kterým je nutno věnovat pozornost. Jako například samotná velikost vaší koupelny, taktéž barevné sladění a celkový styl místnosti. Spousta lidí si na to možná nepotrpí, ale je dobré vybrat takové zrcadlo, které skvěle zapadne do prostoru a neupoutá na sebe příliš pozornosti svou extravagantností. Proto se vyhýbejte všem zlatým a zdobeným kouskům, ať pak vaše koupelna nepřipomíná Matějskou pouť.

Zvolte barevný základ

Ať už rekonstruujete nebo nově zařizujete, snažte se většinu nábytku ladit do jednoho materiálu, nebo minimálně jedné barvy. Nestárnoucí klasikou je bílá, kterou nic nezkazíte, a naopak vám dává větší volnost v oblasti dekorací, jako jsou skříňky na ručníky či koupelnová zrcadla. Pokud se ovšem nebojíte experimentovat, můžete zvolit i tropické vzory, které se v posledních letech staly velice oblíbené. Skvělé jsou například v kombinaci s tmavým dřevem.

A co takhle designér?

Není ostuda si přiznat, že zařizování a barevné ladění nábytku není vaší nejoblíbenější činností. Přesně od toho tu jsou bytoví designéři, kteří vám hravě a rychle pomohou najít ten nejlepší vzor pro vaši koupelnu. Stejně tak vám poradí, jaký typ sprchy či vany se do vašeho prostoru hodí nejvíce a jaká koupelnová zrcadla ladí s vašimi vestavěnými skříňkami a umyvadly.

S pomocí zkušených odborníků stvoříte ten ideální návrh vaší koupelny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.