Umíte vyčerpat vodu téměř do sucha?

Máte u domu bazén, ve kterém se vaše děti celé léto koupají, nebo jste si na zahradě vytvořili nádherné jezírko a kocháte se pohledem na něj každý večer? Pak vám přijde vhod praktické čerpadlo.

Kvalitnější čerpadla dokážou odčerpat vodu z různých míst, z bazénu, jezírka, nebo ze zatopeného sklepa. A ty lepší nechají na dně jen pár milimetrů.

Ponorné čerpadlo Kärcher SP 5 Dual lze používat jak pro čistou, tak i špinavou vodu. Spolehlivě odčerpá znečištěnou vodu s částicemi nečistot do 20 mm. Variabilní filtrační koš lze přepnout ze sání špinavé vody na ploché, a tak vyčerpat vodu téměř do sucha (1 mm). Jeho maximální průtok je 9500 l/h, využijete jej při čerpání ze zatopených sklepů i k odčerpání vody z jezírek nebo bazénů. Keramické kluzné těsnění používané i u profesionálních zařízení se postará o mimořádně dlouhou životnost čerpadla. Plovákový spínač s automatickým spínáním a vypínáním je navíc umístěn na kolejnici a vertikálně nastavitelný pro nízkou spínací hladinu. A díky rychlospojce Quick Connect jde připojení 1 1/4″ hadice rychle a nekomplikovaně od ruky.

Chcete se inspirovat dalšími chytrými nápady? www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.