4 nevšední způsoby, jak využít zahradní domek

Zahradní domky nabízí hned několik užitečných využití, mohou dokonce posloužit i lépe než obyčejná úschovna nářadí a zahradních potřeb. Ne vždy musí vypadat jako nevzhledná kůlna, stačí domek správně vybavit a rázem vznikne klidné prostředí určené k odpočinku, ale i k dalším činnostem.

Kancelář

Nemáte v domácnosti dostatek klidu na práci? Neustálý hluk dětí není pro soustředění zrovna to právě ořechové. V případě homeoffice zahradní domky správně zastoupí roli kanceláře. Získáte tak nerušené prostředí plné ticha a pohody, kde se můžete plně soustředit na vyhotovení pracovních povinností.

Posilovna

Pokud zrovna nepatříte do skupiny zarytých otužilců, pravděpodobně si v deštivých nebo zimních dnech jen těžko vychutnáte pohodlné cvičení na čerstvém vzduchu. Vytvořte si ze zahradního domku hotové fitko! Veškeré cvičební pomůcky, které vám zabírají místo v domě, můžete rázem přesunout a začít plně využívat ve vlastním skromném fitcentru. Domácí posilovnu lze také využít k meditaci, aerobiku či jiným oblíbeným aktivitám.

Tip: Pro ukotvení zahradního domku do země můžete využít zemní vruty.

Zašívárna

Potřebujete na chvíli utéct a vypnout od každodenních starostí? Vytvořte si útulnou atmosféru v zahradním domečku, kde můžete v tichosti číst oblíbenou knihu nebo jen tak odpočívat. Navíc jestli interiér vybavíte správným nábytkem, jako například židlička, křeslo či stůl budete se cítit mnohem komfortněji.

Bydlení pro hosty

Přišla k vám neočekávaná návštěva a klidné popíjení vína se zvrtlo v bujarý večírek? Určitě nechcete, aby hosté spali na matraci na zemi vedle vaší postele, každý totiž nemá k dispozici pokoj navíc. V tomto případě můžete zahradní domek využít jako ideální místo pro přespání nečekaných hostů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.