Proč oprášit staré kartonové krabice, které vám leží doma?

Kartonové krabice nabízí hromadu využití, o kterých jste možná ani nevěděli. Krabice poslouží i jinak než, aby vám chátraly na půdě. Takové uskladnění nepotřebných věcí je jednou z variant, jak využít nepotřebné obalové materiály krabice. Ale také mohou být užitečné i při stěhování, kde naskládáte talíře, příbory nebo menší předměty. Ovšem to zdaleka není všechno, kartonové krabice lze využít i jinými způsoby. V našem článku vám poradíme, jak krabice využít, aby se na ně zbytečně neprášilo.

Využití kartonových krabic

Jak jsme výše zmínili, krabice mohou uskladnit nepotřebné věci, které nechcete vyhodit, ale i při stěhování budou užitečným pomocníkem. Jaké další využití skrývají kartonové krabice ?

Potěšíte především vaše ratolesti, když vytáhnete staré kartonové krabice a pustíte se s nimi do výroby herních atrakcí nebo masek na maškarní. Z krabice můžete vystřihnout libovolné tvary a různě je namalovat. Záleží jen na vás a fantazii vašich dětí.

Pokud však nenajdete pro krabice užitečné využití, hoďte je do kotle. Kartonové krabice jsou vyrobeny z hořlavého materiálu – vlnitá lepenka, která mimochodem disponuje zvýšenou odolností a pevností. Tudíž z nich klidně můžete vyrobit i police či skříňky.

V případě, že žádné kartonové krabice nemáte nebo máte, ale v malém množství, nevadí. Krabice si můžete objednat z pohodlí domova. Obalové materiály Praha najdete v nabídce eshopu komplexmat-obaly.cz.

Karton jako dekorace

Z kartonových krabic můžete vyrábět i různé dekorace, jako například rámečky na fotografie, květináče, ale také nábytek. Na kartonové police nebo skříňky, lze umístit lehčí předměty. Ovšem skvělé věci vykouzlíte obzvlášť v dětském pokoji. Vyrobit také menší autíčko, provizorní počítač nebo obrněnou pevnost nebude žádný problém.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.