Samolepky na stěnu – osobní, praktický a levný dárek pod stromeček

Také už pomalu nasáváte atmosféru blížících se Vánoc a jediné, co vás trápí, je nedostatek inspirace ve výběru dárků? Od toho jsme tady my a dokážeme vám, že perfektní dárek nepodmiňuje vysoká pořizovací cena. Svým blízkým můžete udělat radost i navzdory tomu, že vaše peněženka není tak naditá, jak jste původně očekávali. Hledáte dárek, který je vkusný, praktický a osobní zároveň? Vsaďte na populární samolepky na zeď!

Nálepky na zeď netřeba představovat. Dekorace zažila boom již před několika lety a na výsluní se drží dodnes. Není se čemu divit – samolepky na stěně vypadají velmi dobře, hodí se do všech typů interiérů a zároveň nejsou drahé. Během několika málo minut dokáží bydlení vdechnout unikátní atmosféru a nalepit je zvládne opravdu každý. Jedinou podmínkou je hladký a rovný povrch – nálepky mají tendenci kopírovat nerovnosti, které celkový dojem kazí.

Samolepky se hodí na stěnu i na chladničku

Zajímavé je i široké spektrum využití. Nenajdete-li pro ně místo na stěně, můžete je nalepit na nábytek, okna nebo spotřebiče. Prostřednictvím vhodně zvoleného motivu lze proměnit starší chladničku v opravdovou dominantu. A mohli bychom pokračovat donekonečna – umístění samolepky závisí je otázkou vaší kreativity.

Vraťme se však k samolepkám jakožto dárku. Zmínili jsme, že jednou z atribut by měl být osobní charakter, což je ,vzhledem k obrovskému množství motivů, tak nějak samozřejmé. V závislosti na tom, pro koho dárek vybíráte, můžete zvolit mezi nálepkami s motivy stromů a rostlin, siluetami zvířat a lidí, nebo sáhnout po sportovní tématice. Trendy jsou také čínské znaky a nápisy a abstrakce, které vypadají jako malé umělecké dílo. Při výběru přihlédněte ke vkusu, zájmům a koníčkům budoucího majitele samolepky a určitě nešlápnete vedle.

Vyberte si z téměř 10 000 originálních kombinací

A kde se po samolepkách poohlédnout? Narazíte na ně v každém větším papírnictví, ale možná vás zklame malý výběr a stále se opakující motivy. O kvalitě materiálu se pro jistotu ani nezmiňujeme. Ale i to se dá elegantně vyřešit nákupem u specializovaného prodejce, který nabízí nepřeberné množství vysoce kvalitních a originálních samolepek. V rámci časové úspory vám jednoho doporučíme.

E-shop Lepíme.cz patří mezi zavedené výrobce samolepek a v současné době si v něm můžete vybrat z více než 190 motivů v rozličných barevných kombinacích. Suma sumárum více než 9 500 variant, ze kterých si tu správnou jistě vyberete i vy. Nebudete-li si s výběrem přeci jen vědět rady, přečtěte si praktického průvodce „jak vybírat samolepky na zeď“. Doporučujeme také zajímavé články v blogu, díky kterým se dozvíte o tom, jak jednotlivé barevné kombinace působí na lidskou psychiku a spoustu dalších praktických informací. A abychom nezapomněli, vybrané samolepky budete mít doma do pěti pracovních dnů a nakoupíte-li za více než 500 Kč, vyhnete se poštovnému.

Brankar

Globus

Evoluce

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.