5 praktických tipů, jak levně zařídit pokoj pro studenta

Děti rostou jako z vody a pokojíček plný hraček a plakátů superhrdinů jim jednoho dne přestane stačit. Než řeknete švec, z předškoláka je školák. A ten se zanedlouho pasuje do role studenta, jehož potřeby jsou naprosto odlišné než na základce. Ale kde vzít peníze na ustavičné transformace dětského pokoje? Nebojte, dokonalého výsledku dosáhnete snadno i s minimální investicí. Inspirujte se následujícími tipy!

1. Neutrální barva stěn

Student má odlišný vkus než školák. Nepotrpí si na pestrobarevné kombinace, což můžete využít ve svůj prospěch. Vsaďte na světlejší, neutrální barvy – jsou mnohem levnější než výrazné tóny. Celek můžete vylepšit pomocí vinylových nálepek. Jsou cenově dostupné a vypadají skvěle.

2. Nábytek z bazaru

Divili byste se, kolik lidí prodává zánovní sestavy studentského nábytku. Porozhlédněte se po známých internetových bazarech a posuďte sami. Ušetříte tisíce korun a váš potomek pravděpodobně ani nepozná, že má psací stůl z „druhé ruky“.

3. Věšák místo šatní skříně

Když na to přijde, některé kusy nábytku nemusíte kupovat vůbec. K nejdražším položkám patří velké skříně, které v posledních letech nahrazují podstatně levnější věšáky. Dané řešení působí moderně a vzdušně, v místnosti bude více místa.

4. Spací pohovka

Když studenta navštíví kamarádi, přijde mu vhod pohodlný sedací nábytek. Namísto samostatného gauče a postele vsaďte na rozkládací pohovku. Opět zabijete dvě mouchy jednou ranou: ušetříte finance i prostor.

5. Repasovaný herní notebook

I kdyby měl bydlet v prázdném pokoji, bez jedné věci se student rozhodně neobejde. Ke studiu i k zábavě potřebuje notebook či stolní PC, a to s dostatečně výkonným hardwarem. Pokud nemáte bokem deset, dvacet a více tisíc, poohlédněte se po repasovaném kousku. Herní repasované notebooky od prověřených dodavatelů bývají mimořádně kvalitní a stojí zlomek toho co nové modely. Dobrou volbou může být i repasované herní PC – nezapomeňte se potomka zeptat na jeho preference.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.