Inspirace pro rodiče – krásné samolepky na stěnu do dětského pokoje

Zařizujete dětský pokoj a došla vám inspirace? Vybrali jste nábytek, podlahovou krytinu a zvážili jste celkové barevné sladění, ale máte dojem, že budoucímu království vašeho dítěte stále něco chybí? V tom případě vám trochu inspirace dodáme my. Připravili jsme pro vás jednoduchý, ale zato velmi efektivní návod, díky kterému bude výsledek lepší než jste původně očekávali. Klíčem k úspěchu jsou dětské samolepky na zeď, které dokážou opravdové divy.

O samolepkách na zeď jsme již psali v minulosti a pokud vás tento trend minul, protože se k vašemu bydlení nehodí, nebo zkrátka neodpovídá vašemu estetickému cítění, měli byste názor na moderní dekoraci přehodnotit. Tedy alespoň v případě samolepek do dětského pokoje.

Nálepky všeho druhu k dětskému pokoji neodmyslitelně patří a dříve, nebo později začne s vylepováním samolepek všeho druhu i vaše dítko. Ale nebudeme předbíhat a raději vám prozradíme, za jakých motivů můžete vybírat.

Navštívili jsme oblíbený e-shop VelkéSamolepky.cz a prozkoumali nabídku čítající téměř dvě stě různých motivů. Vynásobte je množstvím barevných kombinací a velikostí a získáte skutečně úctyhodné číslo.

Výběr motivů je skutečně velmi pestrý a stoprocentně narazíte na samolepky, které vhodně doplní zbytek interiéru dětského pokoje a zároveň budou odpovídat zájmům vašeho potomka. Vybrat si můžete mezi veselými zvířátky, příšerkami, dopravními prostředky, pohádkovými bytostmi a dalšími typicky dětskými náměty.

Jak se samolepky aplikují?

Grafické zpracování samolepek je jedním slovem perfektní. Podíleli se na něm profesionální grafici a je to na nich opravdu znát. Aplikace je nenáročná a pokud si s ní nebudete vědět rady, postupujte podle detailního návodu, který najdete přímo na webu zmíněného prodejce. K dispozici je mimo jiné i videonávod s praktickou ukázkou.

A jaká je jejich životnost?

Možná vás napadlo, jestli nálepky na zdi dětského pokoje vydrží. I v tomto ohledu vás nezklamou, protože jsou vyrobeny z kvalitního a přitom velmi tenkého flexibilního vinylu. Životnost jde samozřejmě ruku v ruce s kvalitou povrchu, vlhkostí a teplotou v interiéru. V běžných podmínkách však vydrží až několik let.

Stále váháte? V tom případě si prohlédněte, jak dekorace do dětského pokoje vypadají v praxi a udělejte si obrázek sami.

112

215

1380

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.