Sluneční plachty Corradi – braňte se proti slunečním paprskům luxusně

Ostré sluneční paprsky dokáží jinak pohodovou relaxaci na balkonu či terase pořádně znepříjemnit, ale naštěstí existuje spousta nejrůznějších stínících systémů, díky kterým sluníčko spolehlivě odcloníme. Dnes vám představíme sluneční plachty, které pochází ze slunné Itálie. A jak už je u výrobků z Mekky designu zvykem, snoubí vytříbený smysl pro detail a nadstandardní kvalitu…

Stínící systém pro nejnáročnější

Sluneční plachty značky Corradi nepatří mezi běžné stínící systémy. Již na první pohled vzbuzují emoce a pocit luxusu. A přesně takové i jsou. Pořizují si je ti nejnáročnější, kteří se nespokojí s kusem látky, která je ochrání před nežádoucím sluníčkem. Výrobce svým prémiovým produktem cílí na klientelu, která si potrpí na to nejlepší, co je v daném sortimentu k mání.

Sluneční plachty Corradi byly inspirovány plachtami plachetnic a jsou vyrobeny ze stejných materiálu. A stejně jako ony jsou vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům a mechanickému opotřebení. I po letech budou vypadat stejně krásně jako v momentě, kdy jste je poprvé postavili proti slunečnímu záření.

Nadčasový design a kvalita slunečních plachet vás jednoduše uchvátí. A potěší vás i možnost snadné manipulace prostřednictvím motorového ovládání. Plachty samozřejmě lze ovládat i ručně, ale v případě větších rozměrů vám dálkové ovládání přijde vhod. S motorovým ovládáním navíc získáte také větrnou automatiku, která se postará o to, aby se plachta v případě špatných povětrnostních vlivů stáhla.

Máte zájem? Seženete je i u nás!

Sluneční plachty Corradi jsou exkluzivní ve všech směrech a jako takové se samozřejmě neobjevují v nabídkách tuctových prodejců (o velkoobchodních řetězcích nemluvě). U nás je nabízí specializovaná firma T-shade s.r.o., která nabízí komplexní servis včetně odborného poradenství a montáže. Pokud vám na svém bydlení záleží a chcete si z terasy či balkonu udělat soukromou plachetnici, prohlédněte si na www.t-shade.cz fotogalerii všech typů stínících plachet, které jsou aktuálně k mání. Jestli jsou skutečně tak dechberoucí, jak jsme vám dnes nastínili (a to doslova), musíte posoudit sami.

Slunecni plachta 2

Slunecni plachta 3

Slunecni plachta 4

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *