Jaký párty stan vybrat pro různé použití?

Chystáte se na zahradní slavnost, svatbu, oslavu narozenin, případně potřebujete přenosné prodejní zázemí, nebo velký cateringový stan? Pak bude pro Vás vhodnou volbou zahradní párty stan, nebo altán, který lze zakoupit v malých provedeních s půdorysem 2×2 m, ale i s poměrně velkými rozměry běžně do cca 6×12 m a různých cenových hladinách nejen dle rozměru, ale také použití a kvality materiálu. Jaký párty stan je ale vhodný pro občasné použití na zahradě a jaký budete potřebovat například pro velké firemní akce? Na tyto otázky ohledně volby správného zahradního párty stanu Vám v tomto článku odpovíme.

Velikost a provedení zahradního párty stanu

Typ a velikost zahradního párty stanu se bude odvíjet především od počtu lidí, pro které je určen a od četnosti používání. Pro pořádání zahradních akcí s rodinou, nebo malým okruhem přátel za hezkého počasí Vám jistě bude dostačovat malý přenosný altán bez bočních stěn v oblíbeném rozměru 3×3 m. Pokud budete chtít být ochráněni i před mírným větrem, nebo večerním chladem, pak se vyplatí pořídit si k altánu i boční stěny. Pro výjimečné použití (1 až 2x ročně) bude dostačovat levný altán v ceně mírně přes 1000,-Kč, ale počítejte s tím, že v této cenové kategorii nedostanete žádný zázrak a altán budete muset při silnějším větru, nebo dešti složit, aby nedošlo k jeho poškození. Pro častější použití na zahradě, jako přenosný prodejní stánek, nebo pro marketingové účely lze doporučit využití nůžkového párty stanu 3×3 m s masivnější hliníkovou konstrukcí, který lze zakoupit v cenové hladině okolo 5000,-Kč. Takový stan už je dostatečně masivní a vydrží bez poškození i zatížení větrem, nebo silnějším deštěm.

Jaký stan volit pro trvalé umístění?

Pokud si chcete pořídit velký párty stan, který bude umístěný trvale, pak určitě hledejte modely s pevnou konstrukcí vyrobenou z ocelových trubek. Takový stan sice nepostavíte za 5 minut, ale v případě volby vhodného modelu bude dostatečně pevný, takže Vám jej vítr nepoškodí, ani neodfoukne.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.