Perfektní gril není výsadou fajnšmekra!

Jaro se nezadržitelně blíží a s ním i příjemné chvilky strávené na zahradě či terase. K těm neodmyslitelně patří i příprava jídla na čerstvém vzduchu, kterou si většina z nás neodpustí. A není jediný důvod, proč by tomu tak nemělo být – vydejte se do míst, kde jste na sklonku minulé grilovací sezóny ponechali na pospas osudu gril a připravte ho na první letošní grilovací párty. Nebo snad nevypadá na to, že by vám měl ještě alespoň jednou věrně posloužit? Rozlučte se s ním a vydejte se pro nový!

Investice do kvality se vrátí v podobě nezapomenutelných gurmánských zážitků

Nedělejte si z toho hlavu, od grilu za pár set korun, který jste pořídili ve výprodeji v supermarketu přece nemůžete čekat, že vydrží věčně. Předtím, než se mezi nahnilou zeleninu a ekonomické balení plen pro děti vydáte znovu, zvažte, jestli si nezasloužíte něco lepšího. Vzpomeňte si na to, jak jste museli zápasit s nedostatkem místa na roštu, soustředit všechny své smysly na to, aby se potraviny nepřipálily a dělat spoustu dalších věcí, které s relaxací nemají nic společného. Kvalitní zahradní gril není výsadou gurmánů a vy si díky němu grilování konečně pořádně užijete.

Přívlastek „perfektní“ jde sice většinou ruku v ruce s adekvátní cenou, ale v případě kvalitního zahradního grilu je investice oprávněná. Vyberete-li si takový, který byl navržen s ohledem na intuitivní manipulaci a který díky velmi kvalitním materiálům nestárne, nebudete litovat. I na vaší zahradě by se jistě vyjímal gril, který je výsledkem dlouholetých zkušeností v oboru a především lásky ke grilování jako takovému. Ale to vám většina výrobců nenabídne.

Zahradni gril 3

Zahradní grily vyráběné s láskou ke grilování

Specifickou kategorii tvoří ručně vyráběné grily, které pochází z dílny české firmy Zahradní krby Věříš. Ta se výrobě věnuje více než 15 let a všechny jednotlivé modely odpovídají výše zmíněným vlastnostem dokonalého grilu. Od šedého průměru jsou na míle vzdálené a odlišují se od něj kvalitou, použitým materiálem i designovým provedením. Výrobce navíc neusíná na na vavřínech a své mistrovské kousky neustále piluje k dokonalosti. Každým rokem uvádí na trh nové výrobky a ty stávající doplňuje o praktická vylepšení.

Zahradní grily si díky jejich důmyslné koncepci zamilujete. Proces přípravy jídla si díky jednoduchosti opravdu vychutnáte a nezáleží na tom, co budete právě grilovat. Ať už na rošt rozložíte steaky, ryby nebo zeleninu, výsledek předčí vaše očekávání Další informace o všech jednotlivých typech grilů najdete na www.zahradnikrbyveris.cz. A nezapomeňte, že firma Zahradní krby Věříš vyrábí také zahradní krby a udírny.

Zahradni gril 2

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.