Vylepšete si koupelnu nezbytnými doplňky!

Toužíte po koupelně, ve které budete každodenně zažívat příjemnou relaxaci? Pokud jste nedávno rekonstruovali, ale stále máte pocit, že místnosti něco chybí, zaměřte se na detaily. Největší plochu sice zabírají obklady a dlažba, ale neméně důležitá je i vhodně zvolená sanitární keramika, nábytek a doplňky.

Pozor na přeplácanost a nedostatek prostoru

Abyste se v koupelně cítili dobře, musíte mít na hygienu dostatek prostoru. A právě to je problém zejména panelákových koupelen – místa není nikdy nazbyt. Na to byste měli myslet již před rekonstrukcí a naplánovat rozvržení jednotlivých prvků tak, aby v místnost zůstala vzdušná. Nedělejte z koupelny skladiště a ponechte v ní jen nejdůležitější věci.

Drobnosti, které předčí vaše očekávání

Koupelnové doplňky dokáží hotové divy. V žádné koupelně by neměly chybět nezbytnosti v podobě zásobníku na mýdlo, kalíšku na zubní kartáčky, držáky hygienických potřeb či předložky před vanou/sprchovým koutem. Vzhledem k tomu, že jde o cenově dostupné zboží, můžete zakoupit více designově odlišných setů a měnit je dle nálady. Díky tomu se vám koupelna hned tak neokouká.

Nabídka koupelnových doplňků je samozřejmě mnohem pestřejší. Zaměřte svou pozornost i na zrcadla a svítidla. V poslední době jsou velmi oblíbené LED pásky. Velmi pěkně však mohou vypadat i důmyslně naaranžované svíčky – působí velmi harmonickým dojmem.

K základnímu vybavení patří nábytek

Skříňka pod umyvadlem či větší skříň stojící v rohu místnosti udělá dobrý dojem v každé koupelně. Koupelnový nábytek slouží jako úložný prostor pro všechny důležité věci, které chcete mít vždy po ruce a zároveň přidá koupelně na útulnosti.

A kde najdete veškeré vybavení do koupelny za příjemné ceny? Poohlédněte se po něm na www.eshop-kera-teplice.cz. E-shop provozuje firma KERA, která se prodejem zabývá již od roku 1991.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.