Na co nezapomenout při rekonstrukci koupelny?

Rozhodli jste se pro rekonstrukci právě vaší koupelny? Pokud ano, je prvním krokem odstranění původního zařízení, vyzdění jádra a následné přípravy pro umístění sanitární techniky a nábytku. A na tuto oblast se společně zaměříme. Stejně jako do kuchyně patří granitové dřezy, by do koupelny měl patřit hlavně stylový nábytek. Zde rozhodně nic nezkazíte, pokud zvolíte umyvadlo se skříňkou. Možnost, která dnes kombinuje dvě nejdůležitější varianty. Tedy umyvadlo určené pro základní hygienu a skříňku určenou pro uložení všech nezbytných věcí.

Myslete i na další oblasti hygieny

S hygienou souvisí také mytí. V tomto případě nezapomínejte na to, že máte možnost volit mezi dvěma řešeními. Jedná se v první řadě o sprchové kouty a stěny, které se hodí do menších koupelen, stejně jako tam, kde preferujete sprchování. Zůstaneme-li právě u tohoto řešení, můžeme využít také sprchové vaničky, které také potěší všechny milovníky sprchování a zároveň menších koupelen.

Pokud dáváte naopak přednost koupání a relaxaci ve vaně, jsou hitem rohové vany. Nejenom, že jsou velké a tak vám umožní pohodlný odpočinek. Díky svému tvaru využijete prostor koupelny na maximum. A jestli toužíte po tom se občas i osprchovat, zkuste vanové zástěny, které zabrání tomu, aby voda cákala mimo určená místa.

Zbývá už jenom nábytek

To hlavní máme nainstalováno a tak zbývá už jenom poslední krok. Tím je samozřejmě koupelnový nábytek. Nejsou to jenom kvalitní skříňky, ale do koupelny patří třeba i zrcadlo, nebo různé doplňky spojené s ukládáním všech hygienických potřeb. Rázem je rekonstrukce koupelny hotova.

Zajímá-li vás i to, kde najít bohatý výběr zmíněného sortimentu, vysokou kvalitu výrobků, ale i poradenství, stavební servis, nebo individuální přístup? Zkuste firmu M&K, která je v oblasti nejenom koupelen skutečnou jedničkou na našem trhu!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.