LE BON – špičkový český výrobce koupelnového nábytku se neostýchá využít moderní materiály

Definovat ideální koupelnu není jednoduché, ale navzdory tomu, že se názory lidí často rozchází úplně opačným směrem, by měla mít dvě základní vlastnosti. Perfektní koupelna musí být praktická a zároveň útulná. Zkrátka a dobře taková, aby ve vás vždy vyvolala pocit, že neprovádíte rutinní osobní hygienu, ale něco výjimečného. Máte to taky tak, nebo se své stávající koupelně „pro jistotu“ vyhýbáte a zavítáte do ní jen tehdy, když je to nezbytně nutné? Pak není co řešit a budete muset rekonstruovat!

Koupelna je plnohodnotná součást interiéru a podle toho by taky měla vypadat. Nespokojte se s umakartovým jádrem, popraskanými kachličkami a nepohodlnou vanou, vypracujte si návrh koupelny a proměňte ji k nepoznání. Pokud však toužíte po dokonalém výsledku, v žádném případě nepodceňujte význam koupelnového nábytku. Právě ten se totiž výrazně podílí na charakteru koupelny a může celkový dojem maximálně umocnit.

Dechberoucí koupelnový nábytek se nerodí jen v Itálii

Koupelnový nábytek, to není jen nenápadná skříňka pod umyvadlem. Výrobky z dílny českého výrobce LE BON jsou od obyčejného koupelnového nábytku na míle daleko. Zakladatel firmy René Novák propadl sanitární technice již v roce 1992, kdy ještě co by student navštívil proslulý italský veletrh Cresaie v Bologni. Směr jeho budoucí kariéry byl jasný a brzy začal dovážet a prodávat kvalitní koupelnový nábytek. Skutečné uspokojení však našel až ve výrobě vlastního sortimentu.

Koupelnový nábytek LE BON patří mezi českou špičku a to především díky kombinaci osobitého designu a vysoce kvalitních materiálů. Patří mezi ně i corian, který si výrobci oblíbili pro jeho unikátní vlastnosti.

Co je to corian a proč si ho designéři zamilovali?

Corian je umělý kámen, který se vyrábí ze směsi minerálů a pevné pryskyřice. Je perfektně tvarovatelný, neporézní, velmi odolný a příjemný na dotek. Údržba je snadná a na rozdíl od mnoha jiných materiálů vydrží dlouho v původním stavu.

Jak vypadá využití corianu a dalších moderních materiálů v praxi najdete v galerii krásných koupelen na www.lebon.cz.

Koupelnovy nabytek Le bon 3

Koupelnovy nabytek Le bon 4

Koupelnovy nabytek Le bon

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *