Vestavěné skříně do ložnice? Rozhodně se hodí nejen tam

Napadlo vás někdy, že vestavěné skříně se dají využít vlastně v jakékoliv místnosti? Je jedno, jestli holdujeme takovému minimalismu, kdy chceme vše ukrýt za dveře vestavěné skříně a tvářit se, že žijeme mezi čtyřmi zdmi, nebo naopak, milujeme různé serepetičky a potřebujeme ukrýt to, co nám právě s nimi neladí. Vestavěná skříň umí uklidit a neruší styl.

Kam všude patří vestavěná skříň?

Pojďme se projít bytem či dokonce po rodinném domě a podívat se, kde všude nám umí vestavěná skříň dobře posloužit.

Uklizená předsíň

Klidně začněme předsíní, kam se vestavěné skříně pořizují velice často. Někdy široké, které jsou vhodné i pro bundy a kabáty, nebo zúžené, jež jsou praktické třeba na ukládání bot. Právě sem ukryjete též kufry, batohy, tašky, aktovky i kabáty. Pravděpodobně rovněž úklidové prostředky včetně vysavače.

Vestavěné skříně do ložnice

Další typickou místností, kde se tyto skříně hodí, je ložnice. Vestavěné skříně do ložnice patří zejména jako náhrada šatní skříně, ale i peřiňáků. Ukryjeme sem též povlečení pro postele, prostěradla a další ložnicový textil.

Mít šatnu neznamená nemít vestavěnou skříň

Jestliže máme v bytě šatnu, rozhodně to neznamená, že do ní nepotřebujeme šatní skříň. Možná si odpustíme dveře, ale vnitřní vybavení a korpus vestavěné skříně nám i v rámci šatny pomůže využít prostor tím nejefektivnějším způsobem a až po strop.

S vestavěnou skříní netradičně do kuchyně, obýváku i dětského pokojíku

Pak jsou tady místnosti, pro které jsou vestavěné skříně méně typické, ale to neznamená, že je nelze použít. V kuchyni nahradí potravinovou spíž a pomohou prostor využít ještě efektivněji než kuchyňská linka. Neztratí se ani v obývacím pokoji. Vždyť dekorativní obývákové stěny jsou už dávno z módy, což ale neznamená, že se nám nehodí prostory pro odkládání různých věcí, včetně knih. I tomu se dovedou vestavěné skříně přizpůsobit. Stačí na prostor pohlížet jinak než na výstavu majetku. Uklizeným však díky vestavěným skříním udržíte i dětský pokojík.

Když je prostor atypický

Komory, garáže, sklepy – kdo chce mít věci přehledně uložené a uspořádané, ten sáhne po vestavěných skříních i do těchto prostor. Úložný prostor díky nim získáme i v různých atypických prostorách – pod schodištěm a samozřejmě v podkroví.

Levné vestavěné skříně

Nabídku vestavěných skříní najdete na webu Levne-skrine.cz. Firma používá kvalitní materiál, dostanete návrh skříně zdarma a samozřejmostí je precizní realizace. V nabídce jsou samozřejmě i místo šetřící posuvné dveře vestavěných skříní.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.