Krásný nábytek nemusí být drahý. Bazaru se nemusíte bát!

Zařizujete své první bydlení, ale bohužel nemáte neomezený rozpočet? Ani to by vás nemělo zastavit, protože se nabízí spousta možností, jak při zařizování domácnosti ušetřit. I váš domov může být stylový a útulný – ušetřit můžete na nábytku a my vám prozradíme několik praktických tipů, jak toho docílit.

Nábytek zdarma či za pár korun

Máte ve svém okolí někoho, kdo se zrovna zbavuje staršího nábytku? Pokud je zachovalý, zeptejte se, dejte dotyčnému nabídku na odkoupení. Kamarádi a příbuzní vám jistě rádi sleví, případně nábytek přenechají za odvoz.

Dalším zdrojem jsou inzertní servery, na kterých se den co den objevují nové inzeráty s nábytkem na prodej. Opět jde o možnost, jak výrazně ušetřit a vybavit si domácnost za pár korun.

Ale co když nikoho takového ve svém okolí nemáte a nákup přes inzerát je vám proti srsti? Ať už je důvodem omezená nabídka či cokoliv jiného, nezoufejte. Prodej nábytku nabízí také specializované bazary.

U Rautnera se zboží nikdy dlouho neohřeje

K zavedeným prodejcům nábytku z výstav a expozic patří firma Rautner. V Teplicích provozuje kamennou prodejnu, kde si můžete aktuální sortiment osahat a zakoupit. Další možností je nákup na www.nabytek-bazar-rautner.cz. Bazar Rautner představuje ideální kompromis pro každého, kdo vyžaduje moderní, téměř nový a velmi levný nábytek. Firma se specializuje na prodej sedacích souprav, skříní, manželských postelí, kuchyňských linek a dalšího vybavení. Nedílnou součástí sortimentu jsou také obývací stěny prodej.

V nabídce bazaru najdete také nábytek ve stylu vintage a provance, starožitnosti a doplňky. S nákupem zboží, které vás zaujme, však příliš dlouho neváhejte – jedná se o kusový prodej a nejlepší položky se prodají velmi rychle.

Máte další nápady, jak ušetřit za nábytek a vybavení domácnosti? Podělte se o ně s ostatními v komentářích pod článkem!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.